4 futbolcunun bileti kesildi

4 futbolcunun bileti kesildi.19942
  • Giriş : 25.07.2007 / 09:11:00

Galatasaray Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin, teknik heyetin raporu doğrultusunda Necati, Orhan, Cihan ve Hasan Kabze'yi bu sezon kadrolarında düşünmediklerini açıkladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Peki şimdi ne olacak?

Adnan Sezgin, kampa giderken kadroda azalma olacağını söylediklerini ifade ederek, "bu sene kafamızda oluşturduğumuz kadroda kendilerine yer veremeyeceğimizi söyledik. Kendilerine hizmetleri için teşekkür ederiz'' dedi.

Kulübün bu oyunculara karşı vecibelerini yerine getireceğini vurgulayan Sezgin, ''Bunun bilinci içindeyiz. Kendilerine ayrı bir program verilecek ve antrenmanlarını takımdan ayrı devam ettirecekler. Bundan sonra da bazı değişiklikler olabilir. Kadromuza katılacak yeni arkadaşlar olabilir. Buradan da ayrılacaklar olabilir. Sonuçta bir karardır. Bu kararın iki tarafa da hayırlı olmasını diliyoruz'' diye konuştu.

''TEKLİFE AÇIĞIZ''

Adnan Sezgin, kadrodan çıkartılan futbolcular için her türlü teklife açık olduklarını söyledi.

Sezgin, Necati, Orhan, Hasan Kabze ve Cihan'ın bonservislerini belirlediklerini kaydederek, ''Hasan Kabze ve Cihan'a çok sayıda teklif var. Necati ile Orhan için ise henüz bize gelen somut teklif yok. Biz bu oyuncular için her türlü teklife açığız. Biz sorun üretmek değil, sorun çözmek istiyoruz'' ifadesini kullandı.

CARRUSCA'NIN DURUMU

Adnan Sezgin, oyuncuları Carrusca ile ilgili Arjantin'den iki kulübün teklifinin bulunduğunu söyledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious