4 kişi sulama kanalında can verdi

4 kişi sulama kanalında can verdi.15021
  • Giriş : 06.08.2008 / 11:19:00

Şanlıurfa'da ikisi çocuk, 3 kişi sulama kanalında boğuldu. Adana'nın Ceyhan ilçesinde de akrabalarını ziyarete gelen kişi, serinlemek amacıyla girdiği sulama kanalında boğuldu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

ŞANLIURFA'DA 3 KİŞİ SUDA BOĞULDU

AA muhabirinin aldığı bilgiye göre, merkeze bağlı Asri köyünde serinlemek için evlerinin yakınından geçen sulama kanalında yüzmeye başlayan Abdülgani (6) ve Abdülhakim Polat (9) adlı kardeşler boğuldu.

Yakınlarınca sudan çıkarılan 2 kardeşin cenazesi, Şanlıurfa Devlet Hastanesinde yapılan otopsinin ardından köylerinde toprağa verildi.

Bozova ilçesinin Türkmenören köyünde de sulama kanalına düşen 78 yaşındaki Mehmet Şeker boğuldu. Sudan çıkarılan Şeker'in cenazesi de otopsinin ardından ailesine teslim edildi.

Her iki olayla ilgili başlatılan soruşturma sürdürülüyor.

SULAMA KANALINA GİREN KİŞİ BOĞULDU

Adana'nın Ceyhan ilçesine akrabalarını ziyarete gelen kişi, serinlemek amacıyla girdiği sulama kanalında boğuldu.

Alınan bilgiye göre, Mersin'den yaklaşık 10 gün önce Yalak köyündeki akrabalarını ziyarete gelen Abdülcabbar Basut (44), serinlemek amacıyla köyün yakınından geçen sulama kanalına girdi.

Bir süre sonra akıntıya kapılan ve çırpındığını gören çevredeki vatandaşların çabasıyla sudan çıkartılan Basut, tüm çabalara rağmen kurtarılamadı.

Cesedin otopsi yapılmak üzere Adana Adli Tıp Kurumuna gönderildiği bildirildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*