4 Türk hakem daha uluslararası

4 Türk hakem daha uluslararası.9447
  • Giriş : 15.10.2008 / 14:21:00

1-8 Ekim tarihlare arasında Ankara'da yapılan FIVB Uluslararası aday hakem kursu sonunda dört Türk hakemi, uluslararası aday hakem olmaya hak kazandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Kurs boyunca yapılan sınavları başarı ile geçen Onur Hoşnut, Erdal Akıncı, Nurper Özbar ve Özgür Sarmaşık, diplomalarını alırken, Türk voleybol hakemliğini başarı ile temsil edeceklerine inandıklarını belirttiler.

Diploma töreninde konuşan Türkiye Voleybol Federasyonu Asbaşkanı Akif Üstündağ, TVF olarak her türlü organizasyonu en iyi şekilde yaptıklarını, bundan sonra da yapmaya devam edeceklerini, FIVB hakem kursunun da bunlardan biri olduğunu söyleyererk başarılı hakemlerin diplomalarını verdi.

FIVB Hakem Komisyonu üyesi ve Kurs Direktörü Sergey Titov da diploma töreninde, sorunsuz ve mükemmel bir kurs geçirdiklerini açıkladı. Titov, kursun açılışında Federasyon Başkanı, kapanışında da Asbaşkanı ile onurlandırıldıkları için mutlu olduklarını dile getirdi.

Titov, her şeyin son derece başarılı ve güzel olduğunu, bunu da FIVB'ye gönderdikleri sonuç raporunda özelikle belirttiğini sözlerine ekledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*