4. eş için izin çıktı

4. eş için izin çıktı.16872
  • Giriş : 11.06.2008 / 18:17:00

Eşlerinin rızasını aldıktan sonra mahkemeye başvuran Ebubekir Embong isimli 54 yaşındaki Melazyalı mahkemeden de ‘olur’ kararı alınca, dördüncü eşini almak için hazırlıklara başladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Malezya’da üç eşi bulunan bir kişi dördüncü evliliğini yapmaya hazırlanıyor.

Eşlerinin rızasını aldıktan sonra mahkemeye başvuran Ebubekir Embong isimli 54 yaşındaki Melazyalı mahkemeden de ‘olur’ kararı alınca, dördüncü eşini almak için hazırlıklara başladı.

ÜÇ EŞİNDEN 25 ÇOCUĞU VAR
Üç eşinden 25 çocuğu olan 54 yaşındaki Embong’un eşlerinin yaşları ise 46, 45 ve 25. Ebubekir Embong’un alacağı üçüncü eşin de kendisinden 29 yaş küçük olduğu bildirildi.

MAHKEME, GELİRİNİ İNCELEDİ
The Star gazetesinin haberine göre, mahkeme, Ebubekir’in talebine ‘olur’ kararı vermeden önce, aylık gelirini ve sahibi olduğu gayri menkullerin değerini araştırdı. Ebubekir’in aylık gelirinin 6 bin 250 Dolar olduğu belirtilen haberde, aynı zamanda üç eşine de ayrı evler ve arabalar tahsis ettiğini yazdı.
NADİR GÖRÜLEN BİR DURUM
Malezya’da erkeklerin birden fazla evlilik yapmasının çok nadir görüldüğünü yazan gazetede, Ebubekir Embong’un eşlerinin mahkemeye, kocalarının yeniden evlenebileceğini ve bu durumdan rahatsız olmadığını söylediklerini bildirdi.

EŞLERİ RIZA GÖSTERDİ
Mahkemeye, kocalarının 25 yaşındaki Suhaili Alias’ı sevdiğini söyleyen Ebubekir Embong’un eşleri, kocalarının sorumlu bir kişiliğe sahip olduğunu söylediği belirtildi. Kendileri arasında bir sorun olmadığını ve her zaman işbirliği yaptıklarını söyleyen Ebubekir’in eşlerinden 45 yaşındaki Mazumi İsmail, her hafta sonu çocuklarla birlikte tüm ailenin bir araya geldiğini söyledi.

‘HEPSİNE EŞİT DAVRANACAĞIM’
Yaşları 4 ay ile 25 arasında değişen 25 çocuk sahibi Ebubekir Embong ise, tüm eşlerine eşit davranacağını belirterek, “Güçlü olduğum sürece ve başka bir eş almaya gücüm yettiği sürece, neden evlenmeyeyim ki” dedi.

BİR BAŞKA TALEP REDDEDİLMİŞTİ
Geçtiğimiz haftalarda aynı mahkeme, 57 yaşındaki Muhammed Nur Avang’ın dördüncü kez evlilik talebine izin vermemişti. Mahkeme, Avang’ın ekonomik olarak yeni bir eşi destekleyebileceği konusunda ikna olmadığını bildirmişti.

HABERVAKTİM

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious