4. maçlar yarın 4 grupta 8 maçla başlıyor

  • Giriş : 12.12.2006 / 00:00:00

UEFA Kupası'nda gruplarda 4. maçlar yarın oynanacak 4 gruptaki 8 müsabaka ile başlıyor. A, B, C ve D Grubu'ndaki son maçlar ise 14 Aralık Perşembe günü oynanacak.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


Gruplarında ilk 3 sırayı alan takımlar ile Şampiyonlar Ligi'nden gelen 8 takımın oluşturduğu 32 takım, UEFA Kupası maçlarına 3. turdan devam edecekler.

UEFA Kupası'nda gruplarda 4. ve son maçlar yarın E, F, G ve H Grupları'nda oynanacak maçlarla başlıyor. Temsilcilerimizden Fenerbahçe, yarın Eintracht Frankfurt ile İstanbul'da karşı karşıya gelecek. Beşiktaş ise Bayer Leverkusen ile Almanya'da 14 Aralık Perşembe günü karşı karşıya gelecek.

UEFA Kupası gruplarındaki oynanan maçların sonuçları, son puan durumları ve 4. maçların programı şöyle;


A GRUBU

OYNANAN MAÇLAR

Auxerre (Fransa) - Glasgow Rangers (İskoçya): 2 - 2

Maccabi Haifa (İsrail) - Partizan Belgrad (Sırbistan): 1 - 0

Glasgow Rangers (İskoçya) - Maccabi Haifa (İsrail): 2 - 0

Partizan Belgrad (Sırbistan) - Livorno (İtalya): 1 - 1

Livorno (İtalya) - Glasgow Rangers (İskoçya): 2 - 3

Maccabi Haifa (İsrail) - Auxerre (Fransa): 3 - 1

Partizan Belgrad (Sırbistan) - Auxerre (Fransa): 1 - 4

Livorno (İtalya) - Maccabi Haifa (İsrail): 1 - 1


PUAN DURUMU

TAKIMLAR O G B M A Y P AV

Glasgow Rangers 3 2 1 0 7 4 7 +3

Maccabi Haifa 4 2 1 1 5 4 7 +1

Auxerre 3 1 1 1 7 6 4 +1

Livorno 3 0 2 1 4 5 2 -1

Partizan Belgrad 3 0 1 2 2 6 1 -4


5. MAÇLAR

14 Aralık Perşembe

Auxerre (Fransa) - Livorno (İtalya)

Partizan Belgrad (Sırbistan) - Glasgow Rangers

Maccabi Haifa (İsrail) (Bay)


B GRUBU

OYNANAN MAÇLAR

Bayer Leverkusen (Almanya) - Tottenham (İngiltere): 0 - 1

Club Brugge (Belçika) - Dinamo Bükreş (Romanya): 1 - 1

Tottenham (İngiltere) - Club Brugge (Belçika): 3 - 1

Beşiktaş - Tottenham (İngiltere): 0 - 2

Dinamo Bükreş (Romanya) - Beşiktaş: 2 - 1

Club Brugge (Belçika) - Bayer Leverkusen (Almanya): 1 - 1

Beşiktaş - Club Brugge (Belçika): 2 - 1

Dinamo Bükreş (Romanya) - Bayer Leverkusen (Almanya): 2 - 1


PUAN DURUMU

TAKIMLAR O G B M A Y P AV

Tottenham 3 3 0 0 6 1 9 +5

Dinamo Bükreş 3 2 1 0 5 3 7 +2

Beşiktaş 3 1 0 2 3 5 3 -2

Club Brugge 4 0 2 2 4 7 2 -3

Bayer Leverkusen 3 0 1 2 2 4 1 -2


5. MAÇLAR

14 Aralık Perşembe

Bayer Leverkusen (Almanya) - Beşiktaş

Tottenham (İngiltere) - Dinamo Bükreş (Romanya)

Club Brugge (Bay)


C GRUBU

OYNANAN MAÇLAR

Sevilla (İspanya) - Braga (Portekiz): 2 - 0

Liberec (Çek Cumhuriyeti) - Grasshoppers (İsviçre): 4 - 1

Braga (Portekiz) - Liberec (Çek Cumhuriyeti): 4 - 0

Grasshoppers (İsviçre) - AZ Alkmaar (Hollanda): 2 - 5

Liberec (Çek Cumhuriyeti) - Sevilla (İspanya): 0 - 0

AZ Alkmaar (Hollanda) - Braga (Portekiz): 3 - 0

AZ Alkmaar (Hollanda) - Liberec (Çek Cumhuriyeti): 2 - 2

Grasshoppers (İsviçre) - Sevilla (İspanya): 0 - 4


PUAN DURUMU

TAKIMLAR O G B M A Y P AV

AZ Alkmaar 3 2 1 0 10 4 7 +6

Sevilla 3 2 1 0 6 0 7 +6

Liberec 4 1 2 1 6 7 5 -1

Braga 3 1 0 2 4 5 3 -1

Grasshoppers 3 0 0 3 3 13 0 -10


5. MAÇLAR

14 Aralık Perşembe

Braga (Portekiz) - Grasshoppers (İsviçre)

AZ Alkmaar (Hollanda) - Sevilla (İspanya)

Liberec (Çek Cumhuriyeti)



D GRUBU

OYNANAN MAÇLAR

OB Odense (Danimarka) - Lens (Fransa): 1 - 1

Parma (İtalya) - Heerenveen (Hollanda): 2 - 1

Lens (Fransa) - Osasuna (İspanya): 3 - 1

OB Odense (Danimarka) - Parma (İtalya): 1 - 2

Heerenveen (Hollanda) - OB Odense (Danimarka): 0 - 2

Osasuna (İspanya) - Heerenveen (Hollanda): 0 - 0

Lens (Fransa) - Parma (İtalya): 1 - 2

Osasuna (İspanya) - OB Odense (Danimarka): 3 - 1


PUAN DURUMU

TAKIMLAR O G B M A Y P AV

Parma 3 3 0 0 6 3 9 +3

Lens 3 1 1 1 5 4 4 +1

OB Odense 4 1 1 2 5 6 4 +1

Osasuna 3 1 1 1 4 4 4 0

Heerenveen 3 0 1 2 1 4 1 -3


5. MAÇLAR

14 Aralık Perşembe

Heerenveen (Hollanda) - Lens (Fransa) -

Parma (İtalya) - Osasuna (İspanya)

OB Odense (Danimarka) (Bay)


E GRUBU

OYNANAN MAÇLAR

Basel (İsviçre) - Nancy (Fransa): 2 - 2

Feyenoord (Hollanda) - Blackburn Rovers (İngiltere): 0 - 0

Blackburn Rovers (İngiltere) - Basel (İsviçre): 3 - 0

Nancy (Fransa) - Wisla Krakow (Polonya): 2 - 1

Basel (İsviçre) - Feyenoord (Hollanda): 1 - 1

Wisla Krakow (Polonya) - Blackburn Rovers (İngiltere): 1 - 2

Wisla Krakow (Polonya) - Basel (İsviçre): 3 - 1

Nancy (Fransa) - Feyenoord (Hollanda): 3 - 0


PUAN DURUMU

TAKIMLAR O G B M A Y P AV

Blackburn Rovers 3 2 1 0 5 1 7 +4

Nancy 3 2 1 0 7 3 7 +4

Wisla Krakow 3 1 0 2 5 5 3 0

Feyenoord 3 0 2 1 1 4 2 -3

Basel 4 0 2 2 4 9 2 -5


5. MAÇLAR

YARIN

Feyenoord (Hollanda) - Wisla Krakow (Polonya)

Blackburn Rovers (İngiltere) - Nancy (Fransa)

Basel (İsviçre) (Bay)


F GRUBU

OYNANAN MAÇLAR

Espanyol (İspanya) - Zulte Waregem (Belçika): 6 - 2

Sparta Prag (Çek Cumhuriyeti) - Ajax (Hollanda): 0 - 0

Ajax (Hollanda) - Avusturya Wien (Avusturya): 3 - 0

Zulte Waregem (Belçika) - Sparta Prag (Çek Cumhuriyeti): 3 - 1

Sparta Prag (Çek Cumhuriyeti) - Espanyol (İspanya): 0 - 2

Avusturya Wien (Avusturya) - Zulte Waregem (Belçika): 1 - 4

Avusturya Wien (Avusturya) - Sparta Prag (Çek Cumhuriyeti): 0 - 1

Ajax (Hollanda) - Espanyol (İspanya): 0 - 2


PUAN DURUMU

TAKIMLAR O G B M A Y P AV

Espanyol 3 3 0 0 10 2 9 +8

Zulte-Waragem 3 2 0 1 9 8 6 +1

Ajax 3 1 1 1 3 2 4 +1

Sparta Prag 4 1 1 2 2 5 4 -3

Avusturya Wien 3 0 0 3 1 8 0 -7


5. MAÇLAR

YARIN

Espanyol (İspanya) - Avusturya Wien (Avusturya)

Zulte Waragem (Belçika) - Ajax (Hollanda)

Sparta Prag (Çek Cumhuriyeti) (Bay)


G GRUBU

OYNANAN MAÇLAR

PSG (Fransa) - Hapoel Tel-Aviv (İsrail): 2 - 4

Rapid Bükreş (Romanya) - Mlada Boleslav (Çek Cumhuriyeti): 1 - 1

Mlada Boleslav (Çek Cumhuriyeti) - Panathinaikos (Yunanistan): 0 - 1

Hapoel Tel-Aviv (İsrail) - Rapid Bükreş (Romanya): 2 - 2

Rapid Bükreş (Romanya) - PSG (Fransa): 0 - 0

Panathinaikos (Yunanistan) - Hapoel Tel-Aviv (İsrail): 2 - 0

Mlada Boleslav (Çek Cumhuriyeti) - PSG (Fransa): 0 - 0

Panathinaikos (Yunanistan) - Rapid Bükreş (Romanya): 0 - 0


PUAN DURUMU

TAKIMLAR O G B M A Y P AV

Panathinaikos 3 2 1 0 3 0 7 +3

Hapoel Tel Aviv 3 1 1 1 6 6 4 0

Rapid Bükreş 4 0 4 0 3 3 4 0

Mlada Boleslav 3 0 2 1 1 2 2 -1

PSG 3 0 2 1 2 4 2 -2


5. MAÇLAR

YARIN

Hapoel Tel-Aviv (İsrail) - Mlada Boleslav (Çek Cumhuriyeti)

PSG (Fransa) - Panathinaikos (Yunanistan)

Rapid Bükreş (Romanya) (Bay)


H GRUBU

OYNANAN MAÇLAR

Newcastle United (İngiltere) - Celta de Vigo (İspanya): 2 - 1

Celta de Vigo (İspanya) - Eintracht Frankfurt (Almanya): 1 - 1

Newcastle United (İngiltere) - Fenerbahçe: 1 - 0

Fenerbahçe - Palermo (İtalya): 3 - 0

Palermo (İtalya) - Newcastle United (İngiltere): 0 - 1

Eintracht Frankfurt (Almanya) - Palermo (İtalya): 1 - 2

Celta de Vigo (İspanya) - Fenerbahçe: 1 - 0

Eintracht Frankfurt (Almanya) - Newcastle United (İngiltere): 0 - 0


PUAN DURUMU

TAKIMLAR O G B M A Y P AV

Newcastle United 4 3 1 0 4 1 10 +3

Celta de Vigo 3 1 1 1 3 3 4 0

Fenerbahçe 3 1 0 2 3 2 3 +1

Palermo 3 1 0 2 2 5 3 -3

Eintracht Frankfurt 3 0 2 1 2 3 2 -1


5. MAÇLAR

YARIN

Fenerbahçe - Eintracht Frankfurt (Almanya)

Palermo (İtalya) - Celta de Vigo (İspanya)

Newcastle United (İngiltere) (Bay).

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious