400 km takibin ardından vahşet!

400 km takibin ardından vahşet!.22312
  • Giriş : 16.07.2017 / 10:47:00
  • Güncelleme : 16.07.2017 / 10:48:20

Tehditler nedeniyle Ankara’dan Derince'ye eski kocasından kaçan Vildan Y.'yi eski eşi Kocaeli Derince’de bulup, boğazını kesti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

22 yıllık evliliğin bitmesinin ardından Erdal Y. karısı Vildan Y.'yi sürekli tehdit etmeye başladı. Tehditlerden bunalan Vildan Y. Derince'ye kaçtı ama bu da çözüm olmadı. Eski eşi Erdal Y., Vildan Y.'yi Derince'de buldu ve bakkala giderken yakalayarak Vildan Y.'nin boğazını kesti.

Gazete Habertürk'ten Caner Aktan'ın haberine göre tehditlerden bunalan talihsiz kadın Kocaeli’ye, dayısının yanına kaçtı. 2 çocuğu bulunan çiftin 19 yaşındaki oğlu, babanın yanında kaldı. 22 yaşındaki büyük çocuk ise anne Vildan Y. ile birlikte Kocaeli’ne gitti. Vildan Y., Derince İbnisina Mahallesi’nde bir ev tuttu. Eski eşini öldürmek isteyen Erdal Y. de 400 kilometre yol kat etti ve Kocaeli’ne gitti.

İZLEYİP PUSU KURDU

Erdal Y. birkaç gün evini izlediği eski eşine, dün saat 15.00 sıralarında bakkala giderken saldırdı. Arkasından yaklaştığı talihsiz kadının boğazına bıçak saplayan canavar koca, kayıplara karıştı. Kanlar içinde kalan Vildan Y.’yi ise çevredeki vatandaşlar Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne yetiştirdi. Saldırgan polis ekiplerinin yaptığı çalışma sonucu kısa sürede yakalandı. Ameliyatın ardından yoğun bakım servisine alınan Vildan Y.’nin hayati tehlikesinin sürdüğü öğrenildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*