44 bin liraya ev sahibi olun

44 bin liraya ev sahibi olun.13222
  • Giriş : 11.03.2009 / 16:37:00

FİYAPI Beylikdüzü’ndeki daireleri 44 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkardı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

FİYAPI, yeni konut projesi olan Fİ-YAKA Beylikdüzü'ndeki daireleri 44 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa çıkardı. Dört farklı tipte dairenin olduğu 1591 konutluk projede en yüksek fiyat ise 89 bin TL.

FİYAPI, Fİ-YAKA Esenşehir ve Tuzla'dan sonra Fİ-YAKA Beylikdüzü'nde de yeni bir projeye başladı. Fİ-YAKA Beylikdüzü'nde fiyatlar 44 bin TL ile 89 bin TL arasında değişirken, proje 4 tip daireden ve toplamda 1.591 konut ile 30 dükkandan oluşuyor.

54 ve 60 m2'lik 1+1 dairelerin fiyatları 44 bin TL ile 59 bin TL arasında değişiyor. 110m2'lik 2+1 daireler ise 79 bin TL ile 89 bin TL arasındaki fiyatlarla satışa sunuluyor. Daire teslimlerinin 30 ay içerisinde yapılması hedefleniyor.

Fİ-YAKA Beylikdüzü projesinde yüzme havuzları, su oyunları, koşu ve yürüyüş yolu, tenis kortu, Basketbol sahası, voleybol sahası ile birlikte hamam, sauna, squash ve fitness salonu, çocuklar için kreş ve özel oyun alanları sunuluyor.

ERKEN TESLİMAT OLABİLİR

FİYAPI Yönetim Kurulu Başkanı Fikret İnan, en son Fİ-YAKA Esenşehir projesinde ilk etap konutlarını 3 ay erken teslim edeceklerini duyurduklarını, bu projede de benzer bir sürpriz yapabileceklerini söyledi.

Bundan sonra 94 villadan oluşan ve fiyatların 99 bin TL'den başladığı Fi-Yaka/Lara projesini tanıtacaklarını söyleyen İnan, "Yine yakın zamanda Fi-Yaka Gebze projemizi tanıtacağız. Bu projede Gebze'nin merkezinde 500 daireden oluşacak. Bunların haricinde 2009 ve 2010 yılında başlayacağımız 5 yeni proje daha bulunuyor. Bu projeleri de ilerleyen zamanlarda duyuracağız" dedi.

KRİZ BİTSİN, LÜKS KONUT DA YAPACAĞIZ

İnan, projenin yatırım tutarı ve kampanyanın süresi ile ilgili sorulara, projenin yatırım bedelinin 100 milyon TL ve kampanyanın 500 daire ile sınırlı olduğunu, 500 dairenin satışı gerçekleştikten sonra fiyatların yüzde 20 oranında artacağını bildirdi.

“Kriz konut satışlarını etkiledi mi?” sorusuna da İnan, krizin yüksek fiyatlı dairelerin satışını etkilediğini belirterek, “Bu güne kadar insanlara böyle fiyatlara daire sunulmadığı için, insanlar daire alamıyordu. Daire fiyatları düştü, dolar kuru yükseldi ve aradaki makas kapandı. Eskiden 25 bin dolara araba alınamazken, şimdi ev alınabiliyor. Bizim şu anda sektörde durduğumuz yer de ucuza kaliteli konut yapan firmayız. Kriz ertesinde çok lüks konutlara da başlayacağız.” şeklinde konuştu.

Bir gazetecinin, 500 daireyi ne kadar sürede satacakları sorusuna İnan, “1 nisana kadar 500 dairenin satışını bitireceğimizi düşünüyoruz” dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*