47 yaşında dünyanın yeni popstarı oldu

47 yaşında dünyanın yeni popstarı oldu.14043
  • Giriş : 18.04.2009 / 09:58:00
  • Güncelleme : 06.09.2016 / 16:16:34

İngiltere'de popstar yarışmasında, yarışmacılar arasındaki 47 yaşındaki Susan Boyle, sergilediği performansla sadece jüriyi değil bütün dünyayı şaşkına çevirdi. İşte o ses:

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


İskoçya'da yaşayan Susan Boyle 47 yaşında. İşsiz olan ve kilise korolarında şarkı söyleyen Boyle'nin kaderi İngiltere'deki yetenek yarışması, "Britain's Got Talent"a katılması ile değişti.

Jüri üyeleri 47 yaşındaki kadına önce şüphe ile, hatta dalga geçerek yaklaştı. Ancak Boyle "Les Miserables” müzikalinden "I Dreamed a Dream" şarkısnını söyleyince, sesinin güzelliği ile sadece jüri üyelerini değil, bütün dinleyicileri büyüledi.

47 yıl boyunca mütevazı bir hayat süren kadın bu şekilde dünyanın gündemine oturmayı başardı.

YETENEK YARIŞMASINDA KEŞFEDİLDİ

İngiltere'deki popstar yarışmasında, yarışmacılar arasındaki 47 yaşındaki Susan Boyle, kimsenin ihtimal vermemesine rağmen, sergilediği performansla sadece jüriyi değil bütün dünyayı şaşkına çevirdi.

Kıyafeti, yürüyüşü ve fiziki görünümüyle bir yıldız adayı olmaktan çok uzak görünen ve izleyicilerin alaylı bakışları altında sahne çıkan Susan Boyle (47) adlı yarışmacı, sergilediği performansla herkesi şaşkına çevirdi.

ITV1'in düzenlediği yarışmada şarkı söyleyen Boyle'yi seyirciler alkışlarla ayakta dinledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*