47 yerden bıçaklama!

  • Giriş : 23.06.2006 / 00:00:00

Samsun'da Barış Ağce (25), birlikte maç izledikleri sırada kendisine 'ayı' diyen arkadaşı Cemal Yaman'ı (30), 47 yerinden bıçaklayıp boğazını keserek öldürdü.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Çarşamba günü akşam saatlerinde yaşanan olay, Cemal Yaman'ın Kıran Mahallesi Kırgız Caddesi 4'üncü Sokak'taki evinde meydana geldi. Ondokuz Mayıs Üniversitesi'nde (OMÜ) bahçıvan olarak görev yapan 2 çocuk babası Cemal yaman, eşi Nuriye (28) ile 4 ve 2 yaşındaki iki çocuğunu Bafra ilçesine bağlı Lağbala Köyü'ndeki yakınlarının yanına gönderdi.

Yaman, işyerinden arkadaşı olan bir çocuk babası Barış Ağçe'yi Arjantin-Hollanda Dünya Kupası maçını birlikte izlemek için için evine çağırdı. İki arkadaş maç izlerken iri yapılı olduğu için kendisine 'ayı' diye hitap eden arkadaşına sinirlenen Barış Ağçe, ekmek bıçağı ile arkadaşı Cemal Yaman'ı çeşitli yerlerinden bıçaklayarak öldürdü. Olaydan bir gün sonra ölü olarak bulunan Yaman'ın yapılan otopsi sonrasında, 47 yerinden bıçaklandığı tespit edildi.

Yaman'ın cesedi, işe gelmediği için kendisini merak eden arkadaşlarının amcasının oğlu Salih Yaman'ı aramaları sonucu dün akşam bulundu.Yaman'ı merak ederek eve gelen Salih Yaman, balkondan girdiği evde, amcasının oğlunun karlar içindeki cansız bedeniyle karşılaştı.

Olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlatan Samsun Emniyet Müdürlüğü Cinayet Büro ekipleri, zanlı Barış Ağce'yi gece 03.00'da evinde yakalayarak gözaltına aldı. Zanlının gözaltındaki sorgulamasının devam ettiği bildirildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious