48 engelli personel alınacak

  • Giriş : 27.07.2008 / 10:46:00

Kamu kurumlarının boş bulunan memur kadrolarına sınavla 48 engelli personel alınacak. Hangi kurum ne kadar engelli personel alacak?

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

AA muhabirinin edindiği bilgiye göre, en az yüzde 40 oranında engelliliği bulunmak kaydıyla Orman Genel Müdürlüğüne 21, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Rektörlüğüne 5, Namık Kemal Üniversitesi Rektörlüğüne 2, Hitit Üniversitesi Rektörlüğüne 4, İzmir İli Özel İdaresine 9, Sinop İli Özel İdaresine 2, Balıkesir Bigadiç Belediyesi Başkanlığına 1 ve İstanbul Güngören Belediyesi Başkanlığına 4 engelli personel alımı yapılacak.

Bilgisayar İşletmeni, mühendis, teknisyen, hizmetli, sekreter, mutemet, harita mühendisi ve bekçi kadroları için sınava girecek adaylar, posta ile yapacakları başvurularda 14/03/2006 tarihli ve 26108 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanan İş Talep Formu'nu kullanabilecek.

Engelliler, Orman Genel Müdürülüğü, Namık Kemal Üniversitesi Rektörlüğü, Hitit Üniversitesi Rektörlüğü, İzmir ve Sinop illeri Özel idareleri ile Balıkesir Bigadiç Belediyesi Başkanlığına 11 Ağustos pazartesi günü, İstanbul Güngören Belediyesi Başkanlığına 15 Ağustos cuma günü, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Rektörlüğüne ise 28 Ağustos perşembe günü mesai bitimine kadar başvurabilecek.

Kurumlara iş talep formları, 1 vesikalık fotoğraf ve sağlık kurulu raporlarıyla müracaat etmeleri gereken adaylar, ilanlarla ilgili detaylı bilgileri Özürlüler İdaresi Başkanlığının www.özida.gov.tr adresinden edinebiliyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*