5 aracın karıştığı kaza ucuz atlatıldı

5 aracın karıştığı kaza ucuz atlatıldı.12386
  • Giriş : 15.12.2006 / 00:00:00

Eyüp'te hatalı şerit değiştiren bir aracın sıkıştırdığı halk otobüsü, yanında seyreden otomobile çarparak takla atmasına neden oldu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Vatan Caddesi girişinde 34 UTB 88 plakalı otomobiliyle seyreden Üzeyir Yaman, yanındaki 34 RM 853 plakalı otobüsün aniden direksiyonu önüne kırmasıyla orta refüje çarptı. Beton refüjü aşan Yaman'ın otomobili takla atarak karşı şeride geçti. Bu sırada kendi şeridlerinde seyretmekte olan 34 DV 4009 ve 34 AIF 19 plakalı otomobillerde havadan üzerlerine doğru gelen araca çarpmamak için durunca kazaya karıştı. Kazada yaralanan Üzeyir Yaman olay yerine çağrılan ambulansla hastaneye kaldırılırken, halk otobüsü kendisine başka bir otomobilin çarptığını ve bu yüzden direksiyonu kırdığını öne sürdü.

Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılan Yaman'ın sağlık durumunun iyi olduğu öğrenilirken, otomobilin diğer araçların üzerine uçmaması faciayı önledi.

Bu arada, halk otobüsü sürücüsü ve şerit değiştirerek kazaya neden olduğu iddia edilen otomobilin sürücüsü bir süre polisin yanında tartıştı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious