5 yaşındaki çocuk su deposuna düşerek boğuldu

5 yaşındaki çocuk su deposuna düşerek boğuldu.11513
  • Giriş : 23.03.2008 / 21:07:00

Zonguldak'ın Ereğli Belediyesi'nin bağımsız meclis üyesi Mustafa Keleş'in 5 çocuğundan en küçüğü olan 5 yaşındaki Feyza Nur Keleş, evlerinin önündeki su deposuna düşerek boğuldu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Olay, bugün saat 11.00 sıralarında Uzun Mehmet Mahallesi Kahya Kadir Sokak'ta meydana geldi. Ereğli Belediyesi'nin bağımsız meclis üyesi Mustafa Keleş'in 5 çocuğundan en küçüğü olan 5 yaşındaki Feyza Nur Keleş, sabah oynamak için evden çıktı. Küçük Feyza'nın uzun süre eve gelmemesi üzerine şüphelenen yakınları aramaya çıktı. Mahallede yapılan aramalara rağmen Feyza bulunamadı. Aile polise kayıp ihbarı yapmaya hazırlanırken, evin önünde üzeri kontroplakla kapalı olan su deposunun açık olduğu farkedildi. İçinde yaklaşık 1 metre su olan depo kontrol edildiğinde küçük Feyza'nın cansız bedeni bulundu. Feyza'nın cesedi depodan çıkarılırken, ailesi gözyaşlarına boğuldu.

Küçük Feyza'nın oyun oynarken, deponun üzerindeki kontroplağı kaldırdığı sırada dengesini kaybederek içine düştüğünü tahmin eden polis olayla ilgili soruşturma başlattı. Keleş Ailesi'nin oturduğu apartmanın yapımı sırasında yapılan su deposundaki suyun bahçe ve çim sulamasında kullanıldığı belirtildi.

HÜRRİYET

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious