5 yeni film gösterime girdi

5 yeni film gösterime girdi.52627
  • Giriş : 16.11.2007 / 16:15:00

Bu hafta beş yeni film gösterime girecek.İşte bu filmler.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Mahsun Kırmızıgül’ün senaryosunu yazıp-yönettiği ilk filmi “BEYAZ MELEK”, vizyona girdi. Kırmızıgül’ün aynı zamanda oyuncu olarak yer aldığı filmde, bir çok ünlü isim de yer alıyor. Film, hayat ve aşkı anlatıyor.

Haftanın diğer yeni Türk filmi “MUSALLAT” izleyici ile buluştu. Yönetmenliğini Alper Mestçi’nin üstlendiği “Musallat”da, Burat Özçivit, Biğkem Karavus ve Kurtuluş Şakirağaoğlu başrolleri paylaşıyor. Filmde, iki aşığa başka bir alemden bir varlığın musallat olması ele alınıyor.

Brad Pitt, “KORKAK ROBERT FORD’UN JESSE JAMES SUİKASTI - THE ASSASSINATION OF JESSE JAMES BY THE COWARD ROBERT FORD” filmiyle beyazperdede... Yönetmen Andrew Dominik’in filminde Pitt’e, Casey Affleck, Sam Shepard ve Mary-Louise Parker gibi ünlü isimler eşlik ediyor. Amerika’nın en ünlü kanun kaçağının ve onun şaşırtıcı katilinin özel yaşamlarını beyazperdeye taşıyan film, efsaneye yeni bir bakış açısı sunuyor ve ünlü vurulma olayının öncesindeki aylarda gerçekte neler olmuş olabileceği sorusuna yanıtlar arıyor.

Dünyanın en tembel ve gözü açık kedisi Garfield’ı izlemek isteyenler için “GARFİELD GERİ DÖNÜYOR - GARFIELD GETS REAL” beyazperdede... Filmde, çizgi bant serisinin baş karakterleri olan Garfield, Jon Arbuckle, Odie, Nermal ve Arlene’ye yeni karakterler de eşlik edecek.

“30 GÜN GECE (30 DAYS OF NIGHT)” izleyici ile buluştu. Başrollerini Josh Hartnett, Melissa George, Danny Huston, Ben Foster ve Mark Boone Junior’ın paylaştığı filmi, David Slade yönetti. Film, her kış 30 gün karanlığa gömülen Alaska’da yaşanan birtakım olayları ele alıyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious