5 yıldızlı otele uygun olarak hazırlandı

5 yıldızlı otele uygun olarak hazırlandı.44665
  • Giriş : 12.09.2007 / 18:37:00

Bakırköy'de belediye ve Bakyaşam Derneği işbirliğiyle, projesi; 5 yıldızlı otele uygun olarak hazırlanan 8 milyon YTL'ye malolacak Bakırköy Yaşam Evi’nin temeli törenle atıldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Bakırköy Belediye Başkanı Ateş Ünal Erzen ve Bakyaşam Bakırköy Yaşamevi Yaptırma ve Yaşatma Derneği Başkanı E. Tuğgeneral İdris Koralp’ın da katıldığı törenle temeli atılan Bakırköy Yaşam Evi’nde 97 normal oda ve 13 suit oda bulunacak. Törende bir konuşma yapan Bakırköy Belediye Başkanı Ateş Ünal Erzen, "9 bin 600 metrekarelik kapalı alana kurulacak ve yaklaşık 8 milyon ytl’ye mal olması planlanan, Türkiye’nin en modern yaşam evlerinden biri olacak Bakırköy Yaşam Evi’nde sauna, sağlık merkezi, spor salonu, termal havuz, hobi odaları, çok amaçlı salon, fuaye, sanatçı odası, kuaför, mutfak, çamaşır odası ve 2 ayrı lokanta bulunacak. Tümüyle hayırsever vatandaşların desteğiyle yapılacak olan Yaşam Evimizde yaşlılar, ölümü beklemek yerine belki de yıllardır içlerinde gıpta kalan hobilerini yapma imkanı bulabilecekler" dedi.

İşadamı 1 milyon ytl yi kabul etti
Yaşam evi binasında 1 odanın maliyetinin ortalama 70 bin ytl'ye malolacağını ifade eden Bakırköy Belediye Başkanı Ünal Erzen, "Biz, Bakırköy’de oturan, iş yapan hayırsever 110 kişiyi arıyoruz. İş adamlarımızın, sanayicilerimizin bu projenin tamamlanması için katkıda bulunmaları gerekli” dedi. Başkan Erzen , Bakırköy Yaşam Evi'nin 2009 yılının Ocak ayında açılmasının planlandığını sözlerine ekledi. Bu arada, törende konuşan Başkan Erzen’in çağrısına uyan işadamı Nihat Delibalta inşaatın bir katının 1 milyon ytl olan masrafını kendisinin üstlendiğini yazılı olarak bildirdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious