5 yıldızlı yeni yıl programları

5 yıldızlı yeni yıl programları.7757
  • Giriş : 17.12.2006 / 00:00:00

İstanbul'un 5 yıldızlı otelleri, yeni umutlarla beklenen 2007 yılına farklı bir ortamda girmek isteyenler için değişik alternatifler sunuyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Hilton İstanbul: Yeni yıla Hilton'da girmek isteyenler için iki ayrı salonda iki ayrı program bulunuyor.

Otelde Bosphorous Restoran'daki yılbaşı programı, caz orkestrası eşliğinde açık büfe yemek ve ''Hoşgeldin Kokteyli''ni kapsıyor.

Roof Restoran'da ise müşterileri vals orkestrası eşliğinde seçmeli yemek, limitsiz şarap ve yerli içecek dahil bir program bekliyor.

Yılbaşı programı Bosphorous Restoran'da kişi başı KDV dahil 157, Roof Restoran'da ise KDV dahil 275 YTL.

The Ritz Carlton Otel: Osmanlılar'dan gelen bir motifin adını taşıyan Çintemani Restoran'daki yılbaşı özel programı, saat 20.00-02.00 arasını kapsıyor. 5 kişilik orkestranın yerli ve yabancı müziklerle müşterileri eğlendireceği gecede 5 çeşit yemek, sınırsız yerli içki ve açık büfe tatlı sunulacak. Fiyatı ise kişi başı KDV hariç 295 YTL.

Yılbaşı için barda eğlenme imkanı da sunan The Ritz Carlton, RC Bar'da kişi başı 95 YTL'ye bir kadeh yabancı içecek, kanepe ve sıcak başlangıçlar dahil farklı bir ortam sunuyor. Saat 02.00'den sonra çorba servisinin yapılacağı bardaki program, yeni yılın ilk gününün sabah saatlerine kadar sürecek. Bardaki program, saat 04.00'de sona erecek.

Mövenpick Otel: Otelin Azur Restoran'da yapılacak yılbaşı özel programının fiyatı, canlı müzik, seçmeli yemek ve limitsiz yerli içki dahil olmak üzere KDV hariç 195 YTL olarak seçenekler arasında yerini alıyor.

Four Seasons Otel: 2006 yılının son yemeği olduğu için ''Gala Yemeği'' adını taşıyan programda, 8 çeşit özel şarap ve özel içkinin yer aldığı bir menü sunuluyor. Buradaki program, limitsiz yerli içki dahil 165 dolar. Bu ücrete KDV dahil değil. Seçkin şaraplardan almak istemeyenler için bu fiyat, KDV hariç 135 dolara düşüyor.

Polat Renaissance İstanbul Otel: Restoranlarında birbirinden farklı programlar hazırlayan Polat Renasissance 3 ayrı programdan birini seçme imkanı sunuyor. Daphne Restoran'da, açık büfesi ile Grup Dinamik'in Türk pop müziği programı yer alıyor. İlerleyen saatlerde ise oryantal dans ve ezgileriyle müşterilerin unutulmaz bir gece geçirmeleri hedefleniyor. Daphne Restoran'daki özel yılbaşı büfesi ve limitsiz yerli içki içeren programın fiyatı KDV dahil 225 YTL.

Marmara Balık Restoran'da ise deniz mahsulleri servis ediliyor. Burada Fatih Şen ve orkestrasının nostaljik, Latin, Grek ve günün sevilen Türkçe parçalarından oluşan repertuvarıyla eğlenme imkanı sunuluyor.

İsteyenlerin oryantal parçalarla coşabileceği programın fiyatı özel yılbaşı büfesi ve limitsiz yerli içkiyle birlikte KDV dahil 225 YTL.

Bier Stube Restoran'da ise Alman ve Avusturya mutfağından örnekler, bira eşliğinde servis yapılacak. Müzik ve oryantal danslar eşliğinde sürecek programın kişi başı fiyatı da KDV dahil 175 YTL.

Swissotel: Yılbaşı için 4 değişik restoranı ve Les Ambassadeur Bar'daki yeni yıl eğlenceleriyle birçok alternatifi barındırıyor.

İstanbul'un en eski Japon restoranlarından biri olma özelliğini taşıyan Miyako Restoran, yeni şefi ve yeni menüsüyle yılbaşında da iddialı. Kişi başı fiyatı, KDV dahil 150 YTL'den başlıyor.

Chalet Restoran da ''Fondü'' ve ''Alplerin Yöresel Yemekleri'' ile birbirinden değişik lezzetleri yılbaşı gecesi misafirlerine sunmaya hazırlanıyor. Kişi başı fiyatı KDV dahil 275 YTL.

Yılbaşında Cafe Swiss'i tercih edecekler, boğaz manzarası eşliğinde yılbaşı için özel olarak hazırlanan açık büfede birbirinden güzel yemekleri canlı müzik eşliğinde tadabilecekler. Buranın ücreti ise kişi başı KDV dahil 350 YTL.

Canlı müzik ve oryantal eşliğinde geceye özel birbirinden lezzetli yemekler ve sınırsız yerli içki sunan Naz Restoran'da yılbaşı gecesi, sürprizlerle dolu olacak. Buranın ücreti ise kişi başı KDV dahil 260 YTL.

Les Ambassadeur Bar da yeni yılı çok özel eğlencelerle karşılamaya hazırlanıyor. Program 23.00'de başlıyor. İlk yerli içki dahil olmak üzere kişi başı ücreti KDV dahil 90 YTL.


ÇIRAĞAN'DA PİYANO VEYA FASIL EŞLİĞİNDE KUTLAMA

Çırağan Palace Hotel Kempinski: Laledan Restoran yeni yılda müşterilerini Türk ve Hint esintilerinden oluşan büfesiyle yolculuğa çıkarmaya hazırlanıyor. Büfelerde çeşitli başlangıçlar, ana yemekler ve tatlılarla zengin yemek çeşitleri yer alıyor. Saat 21.00'de başlayacak olan program, içecek ve KDV hariç kişi başı 165 dolar.

Yeni yıla Uzak Doğu ve Hawai'nin esintileriyle girmek isteyenleri ise Çırağan Bar'da farlı bir program bekliyor. Saat 21.00'de başlayacak olan ve piyano eşliğinde yapılacak programın ücreti, KDV ve içecekler hariç kişi başı 90 dolar.

Tuğra Restoran'daki program ise fasıl eşliğinde yeni yıla girme imkanı sunuyor. Yöresel mutfaklardan yemeklerin sunulacağı programa katılacakların resmi giyimli olmaları isteniyor. Buradaki programın fiyatı ise yine KDV ve içecekler hariç kişi başı 190 dolar.

Yeni bir yılı canlı piyano müziği eşliğinde, İstanbul boğazının ışıltısı altında Gazebo Restoran'da karşılamak isteyenler ise KDV ve içecekler hariç kişi başı 160 dolar ödeyecek.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious