5. Liderlik zirvesi yöneticileri bekliyor

5. Liderlik zirvesi yöneticileri bekliyor.6153
  • Giriş : 11.03.2008 / 11:55:00

EDUPLUS ve TAKTX, “5. Liderlik Zirvesi 2008” ile iş ve siyaset dünyasından önemli konuşmacıları biraraya getiriyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Zirvede Bülent Eczacıbaşı, Mustafa Koç, Rauf Denktaş, Ömer Sabancı, Feyhan Kalpaklıoğlu, Vuslat Doğan Sabancı gibi birçok holding başkanı ve CEO’su konuşmacı olarak yer alıyor.

EDUPLUS ve TAKTX'ın orta ve üst düzey yöneticilere yönelik olarak organize ettiği zirvenin 30’u aşkın konuşmacı, 3 panel ve 10 ana oturumla gerçekleşeceği belirtildi. Bülent Eczacıbaşı, Mustafa Koç, Ömer Sabancı, Aydın Doğan, Hamdi Akın gibi isimleri buluşturacak zirveyi, 1000’i aşkın profesyonelin izlemesi bekleniyor. .

İş dünyasına yeni liderler kazandırmayı amaçlayan zirvenin yeni fikirlerin doğduğu, sorunların masaya yatırılıp çözüm önerilerinin getirildiği, yepyeni bakış açılarının kazanıldığı zengin bir liderlik platformu olacağı belirtiliyor.

Organizatörler, 5. Liderlik Zirvesi 2008’de katılımcıların; liderlikle ilgili güncel teknikler ve becerilerle tanışmak, yol gösterici yenilikleri öğrenmek, bilgi ve deneyim alışverişinde bulunmak, tarzlarını sorgulamak, bilgilerini ve bakış açılarını tazelemek, verimli tartışmalar çerçevesinde bireysel ve kurumsal katma değerlerini artırma fırsatı yakalayacaklarını savunuyorlar.

Öte yandan, 5. Liderlik Zirvesi 2008 kapsamında, Aydın Doğan, Bülent Eczacıbaşı ve Mustafa Koç’a Onur Ödülü, Ömer Sabancı, Lucien Arkas ve Hamdi Akın’a da Liderlik Ödülleri sunulacağı belirtildi.

Konuyla ilgili geniş bilgi ve etkinlik programı için bu linki kullanabilirsiniz..

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious