50 Euro'ya 5 yıldızlı tatil

50 Euro'ya 5 yıldızlı tatil.17888
  • Giriş : 19.12.2007 / 10:23:00

Otellerde yüzde 20'ye varan indirimler yapıldı. İşte tatilciler için son fırsatlar..

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Kurban Bayramı’nda tatil yapmak isteyenler için, özellikle yakın tatil yerlerinde son fırsatlar sürüyor. Otellerde yüzde 20’ye varan indirimler yapıldı. Ayrıca yılbaşı paketleri de satışta

Bayram tatili ve yılbaşından yararlanmak isteyen turizm sektörü, tüketicilere avantajlı paketler sunmaya devam ediyor. Hızlanan tatil trafiğiyle ilgili bilgi veren Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜ- ROFED) Başkanı Ahmet Barut, kayak merkezlerinin, termal ve SPA otellerin daha yoğun olduğunu ifade etti. Barut “Uludağ, Kartalkaya gibi merkezler resortlara göre daha yoğun. Afyon gibi termal bölgeler de iyi konumda” değerlendirmesini yaptı. Club İremtur Başkanı Sadettin Ulubay da, 100 bin kişinin bayram tatilinden yararlandığını, yüzde 60’ının yurtiçini tercih ettiğini söyledi. Tüketicilere tatil yerlerinin sunulduğu son fırsatların bazıları şöyle:

50 EURO FİYAT

Bodrum’daki Movenpick Resort ve Kempinski otelleri konaklama ücretine SPA ve Wellness Center’ın kullanımını da dahil etti. Mövenpick Resort’ta fiyatlar kişi başı gecelik 50 eurodan başlıyor. Kemer Türkiz Otel, teleferikle Tahtalı Dağı’na yolculuk ve masaj olanakları sunuyor. Club İremtur organizasyonuyla Side Queen’deki bayram tatili de avantajlı ödeme koşulları ile dikkat çekiyor. Gecelik taksitli konaklama ücreti 135 YTL’den başlayan bayram paketi, ücretsiz ulaşımı da kapsıyor.

KREDİ KARTINA TAKSİT

Greenpark Kartepe’de, bayramda iki kişi için gecelik 360 euro ödeyecek. Nes Travel’la, kişi başı nakit 345 YTL’ye Kapadokya’yı rehber eşliğinde tanımak mümkün. Club İremtur, Yunanistan’a 3 gece 4 gün için 299 euroya turlar düzenliyor. Jolly Tur’un bayram fırsatları arasında Worldcard’la yaptığı anlaşma çerçevesinde tek çekimde yüzde 20’den başlayan indirim de dikkat çekiyor.

iSTANBUL OTELLERi BAYRAMA HAZIR

İstanbul Ahırkapı’nın tarihi atmosferindeki B.W. Citadel Hotel’in Kurban Bayramı için hazırladığı 3 gecelik pakette; konaklama, kahvaltı ve tek yön transfer yer alıyor. Konaklama ücreti, çift kişilik odada 210 euro.

1500 yıllık tarihi Roma Sarnıcı üzerinde yer alan Antik Hotel’in bayram paketi çift kişi 400 YTL.

Movenpick Otel İstanbul’da da tüm otel aktivitelerinden yararlanmak kişi başı 115 euro.

Conrad İstanbul, 19 Aralık 2007-6 Ocak 2008 tarihleri arasında iki geceye konaklamaya bir geceyi de hediye ediyor.

Dedeman İstanbul, bayram paketi kapsamında otel aktivitelerinde yüzde 50’ye varan indirimler sunuyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious