505 çocuk, Kekilli konseri ile coştu

  • Giriş : 17.08.2006 / 00:00:00

Aksaray Belediyesi tarafından sünnet ettiren 505 çocuğun sünnet şöleni Murat Kekilli'nin sahne aldığı bir program ile gerçekleşti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Başkan Palta, Aksaray Belediyesi'nin fakir ailelerin çocuklarından oluşan 505 çocuğu sünnet ettirdiğini belirterek, yardım hizmetlerinin devam edeceğini ifade etti.

Başkan Palta'nın çocuklara hediye verdiği sırada küçük çaplı bir izdihamda yaşandı. Aksaraylı sanatçı Umut Zincirli'nin sahne almasıyla başlayan şölene Aksaraylılar oldukça yoğun ilgi gösterdi. İstanbul'da konservatuar eğitimi aldığını ve yakın bir zamanda albümünün çıkacağını belirten Aksaraylı Sanatçı Zincirli, "Aksaray'da tüm Türkiye'ye sesimizi duyurmamız gerekiyor. Aksaray'ı tanıtmamız gerekiyor" şeklinde konuştu.

Daha sonra Murat Kekilli sahneye çıkarak, şarkıları ile hayranlarını coşturdu. Aksaraylılar Kekilli'ye yoğun ilgi gösterirken, çoğu zaman şarkılarına eşlik ettiler. Aksaray'a her geldiğinde kendisine olan ilginin arttığını dile getiren Kekilli, ilgi ve sevgiden memnun olduğunu söyledi. Yeni kasetinin klibini de çektiklerini belirten Kekilli, ''Aksaray'ı kendi kalem olarak görüyorum. Her gelişimde binlerce kişi konserime geliyor. Yeni kasetimi Belediye başkanımız dinledi ve çok beğendi. Önümüzdeki hafta müzik marketlerde olacak'' dedi.

Belediye Başkanı Palta, Aksaraylı sanatçı Umut Zincirli ve ünlü sanatçı Murat Kekilli'ye plaket vererek, kilim hediye etti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious