57 yaşında anne oldu

57 yaşında anne oldu.8014
  • Giriş : 30.03.2008 / 10:13:00

Yumurtalıklarında kanser olduğu şüphesiyle gittiği hastanede hamile olduğunu öğrenen 57 yaşındaki Susan Tollefsen önceki gün bir bebek dünyaya getirdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

İngiltere'de öğretmenlik yapan 57 yaşındaki Susan Tollefsen, yumurtalıklarında kanser olduğu şüphesiyle gittiği hastanede hamile olduğunu anlamış ve bebeğini beklemeye başlamıştı. Tollefsen'in paskalya sürprizi olarak nitelediği bebek önceki gün dünyaya geldi.

ALTIN SAÇLI KIZ

Sezaryen yöntemiyle Freya adını koydukları kızlarının dünyaya geldiğini belirten yaşlı çift hayatlarının en mutlu günlerini yaşadıklarını ifade ettiler. Sarı saçlara sahip bebeği dünyaya gelen Tollefsen İngiltere'nin en yaşlı anneleri arasındaki yerini aldı. Tollefsen'in eşi Nick Mayer ise yeni doğan bebekleri Freya'ya baktıkça ve sağlık durumun çok iyi olduğunu doktorlar tarafından duydukları için mutluluklarının daha da arttığını sözlerine ekledi.

Çocuk sahibi olabilmek için 11 yıl mücadele ettiklerini ve başka ülkelerde tüp bebek tedavisi gördüğünü belirten 57 yaşındaki öğretmen yeni doğan bebeğinin kendisi ve eşi için adeta bir paskalya mucizesi olduğunu belirtti. Essex'teki Nuffield Hastanesi'nde yeni doğan bebekleriyle poz verdi.

BUGÜN

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious