6 kez evlendi 5 eşi hayatını kaybetti

6 kez evlendi 5 eşi hayatını kaybetti.12324
  • Giriş : 29.04.2009 / 23:06:00

Samsun'da hayatını kaybeden Hasan Ünlü isimli vatandaşla ilgili daha önce 4 kocası da kalp krizinden ölen Gürcistan uyruklu eşi en büyük şüpheli oldu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik


Samsun'da yaşayan Hasan Ünlü isimli vatandaş evinde ölü olarak bulundu. Ünlü'nün, daha önceki 4 kocası kalp krizi ve beyin kanamasında ölen Gürcistan uyruklu eşi, cinayet şüphelisi olarak gözaltına alındı...

Olay Belediyeevleri Mahallesi Akçay Sokak Sancak Apartmanı 26 numaralı evin ikinci katında meydana geldi. Eşinin ihbarı üzerine eve gelen polis ekipleri, 81 yaşındaki Hasan Ünlü'yü banyoda kanlar içinde buldu.

Başına sert bir cisimle vurularak öldüğü anlaşılan yaşlı adamın Gürcistan asıllı Türk vatandaşı Leila Ünlü(59) ile 2 yıl önce evlendiğini belirledi. Ceset, savcılık talimatıyla otopsi için Mehmet Aydın Devlet Hastanesi'ne kaldırılırken polis de araştırmasına başladı.

Ünlü'nün kafasına sert bir cisimle vurulduğu bu nedenle de beyin kanaması sonucu hayatını kaybettiği ihtimalini değerlendiren polis, Gürcistan uyruklu eşi gözaltına aldı. Leila Ünlü, götürüldüğü Samsun Emniyet Müdürlüğünde Cinayet Masası ekiplerince sorgulanmaya başlandı. Soruşturmayı derinleştiren polisler ilginç detaylara ulaştı.

Polis, yaptığı araştırmada Leila Ünlü'nün daha önce 5 kez evlendiğini belirledi. Leila Ünlü'nün 5 evlilikten 4'ünü Türkiye'de yaptığı, eşlerinin tamamının da kalp krizi ve düşme sonucu beyin kanamasıyla öldüğü ortaya çıktı. Öte yandan sorgusu süren Leila Ünlü'nün ise konuşmama hakkını kullandığı öğrenildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*