6 kişinin tecavüzüne uğradı ama...

6 kişinin tecavüzüne uğradı ama....8774
  • Giriş : 14.06.2009 / 21:48:00

Yakalanan şüpheliler tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Ankara'nın Gölbaşı İlçesi'nden Kırıkkale'ye giderek Etiler Mahallesi'nde kiralık bir evde oturan 30 yaşında E.T. adlı kadın, 6 kişinin bir bağ evinde kendisine tecavüz edip, çantasındaki 150 TL ile cep telefonunu gaspettiklerini öne sürerek şikayetçi oldu.

Yakalanan şüpheliler tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

Merkez Etiler Mahallesi'nde oturan ve para karşılığında erkeklerle birlikte olduğu iddia edilen eşinden boşanan E.T.'yi arayan ve daha önceden de ilişki içinde bulunduğu belirtilen 23 yaşındaki F.Ö., kendisiyle buluşmak istedi. E.T.'yi evinden alan F.Ö., Yuva Mahallesi Çullu Yolu üzerinde bulunan bağ evine götürdü. E.T. ile cinsel ilişkiye girdiği öne sürülen F.Ö., ardından 5 arkadaşını eve çağırdı. F.Ö. ve arkadaşları N.Ç. (28), H.Ö. (28), A.E. (26), M.A. (33) ve F.Ö.'nün (22) evdeki E.T.'ye tecavüz ettiği iddia edildi. Bu kişilerin ayrıca dövdükleri E.T.'nin çantasında bulunan 150 TL ile ve cep telefonunu aldığı belirtildi. Daha sonra bağ evinden 2 araçla çıkan şüpheliler E.T. adlı kadını gece saatlerinde otomobilden indirip, Başpınar yolu üzerinde bırakıp kaçtı.

Bir süre sonra devriye gezen polisleri gören E.T., tecavüze uğradığını, şüphelilerden şikayetçi olduğunu söyledi. E.T. ifadesinde, F.Ö. ile arkadaş olduğunu, davet etmesi üzerine bağ evine gittiğini belirterek, "F.Ö. ve daha sonra 5 arkadaşı eve gelerek rızam dışında benimle birlikte oldu. Sırayla bana tecavüz ettikten sonra paramı, cep telefonumu aldılar. Ayrıca bana şiddet uyguladılar. Hepsinden şikayetçiyim" dedi. Polis, şikayet üzerine 6 şüpheliyi Yuva Mahallesi'ndeki evlerinde yakalayıp, Hürriyet Karakolu'nda gözaltına alındı. Suçlamayı kabul etmeyen şüpheliler E.T. ile rızası dahilinde birlikte olduklarını söyledi. Emniyet Müdürlüğü'nde ifadelerinin ardından Adliye çıkartılan ve savcılık tarafından tutuklanmaları istemiyle mahkemeye sevk edilen şüpheliler Sulh Ceza Mahkemesi tarafından tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*