60 yaşında gelin oldu

60 yaşında gelin oldu.10545
  • Giriş : 09.04.2008 / 17:10:00

Eskişehir'de, 60 yaşında gelinlik giyen kadın, 78 yaşındaki sevgilisiyle telli duvaklı nikah töreni ardından ikinci kez dünya evine girdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

'Gönül ferman dinlemez' atasözü, Eskişehir'de kendini gösterdi. Kırmızı Toprak Mahallesi'nde ikamet eden 4 çocuk sahibi 78 yaşındaki emekli sağlık memuru Hulusi Şahin, eşini kaybettikten sonra yalnız yaşamaya başladı. Şahin, bir süre sonra aynı mahallede yaşayan 60 yaşındaki Fatma Satır ile tanıştı. Şahin ile Satır arasındaki ilişki kısa sürede sevgiye dönüştü. Çocuklarının da rızası ile evlenmeye karar veren Satır ile Şahin'in aşkı nikâh masasında resmiyete dönüştü.

Beyaz gelinlik giyen 60 yaşındaki Satır, kendisinden 18 yaş büyük olan Şahin ile nikâh masasına oturarak ikinci kez dünya evine girdi. Nikah memuru, evlilik cüzdanını ise geline verdi. Nikâhlarına Satır ve Şahin'in yakınları katıldı. Nikâh sonrası katılımcılara şeker dağıtıldı.

Mutlu olan 78 yaşındaki damat Şahin, nikâhtan sonrası gelinin duvağını açarak alnından öptü. Şahin ve Satır, birbirlerini severek evlendiklerini belirterek, "İnşallah ölünceye kadar bir yastıkta kocarız" dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious