60 yaşındaki annesinin başını kesen zanlı adliyede

60 yaşındaki annesinin başını kesen zanlı adliyede .12107
  • Giriş : 08.02.2008 / 12:54:00

Annesinin başını kesip balkondan sokağa fırlattığını itiraf eden Fatih Özkan adliyeye sevk edildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Gaziosmanpaşa'da, 60 yaşındaki annesinin başını kesip balkondan sokağa fırlattığını itiraf eden Fatih Özkan (35), emniyetteki sorgusunun ardından adliyeye sevk edildi.

Küçükköy İstanbul Caddesi üzerinde önceki gün meydana gelen olayda gözaltına alınan Fatih Özkan, annesi Saniye Özkan'ın başını keserek balkondan sokağa fırlattığını itiraf etmişti. Olayın ardından kayıplara karışan Fatih Özkan, dün Gaziosmanpaşa Asayiş Büro Amirliği ekipleri tarafından Ortaköy sahilinde intihar etmek üzereyken yakalandı. Yakalandıktan sonra polis merkezine götürülen ve daha sonra sağlık kontrolünden geçen Fatih Özkan, emniyetteki sorgusunun ardından bugün adliyeye sevk edildi. Sağlık kontrolü için dün emniyyet çıkışı annesini "Şeytan" olduğu için öldürdüğünü söyleyen ve soğukkanlı tavırlarıyla "Pişman değilim" diyen Özkan'ın akli dengesinin yerinde olmadığı iddia edildi.

Gaziosmanpaşa Adliyesi'ne girişte gergin tavırlarıyla dikkat çeken Fatih Özkan, "Pişman mısınız?" sorusuna "Pişman değilim. Şeytan olduğu için öldürdüm. " dedi. Özkan'ın ölen annesine küfürler savurması da dikkat çekti.

CİHAN

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious