60 yaşındaki felçli kadın öldürüldü

60 yaşındaki felçli kadın öldürüldü.8974
  • Giriş : 04.03.2008 / 08:41:00

Buca ilçesinde yalnız yaşayan 60 yaşındaki felçli kadın, evinin oturma odasında elleri, ayakları bağlanmış ve bıçakla öldürülmüş halde bulundu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Ufuk Mahallesi 845 Sokak'taki 42 numaralı apartmanın ikinci katında yaşayan Kumru Arslanboğa'nın balkon kapısını açık gören komşuları, emniyet güçlerine haber verdi.

Olay yerine gelen polis ekipleri, Arslanboğa'yı evinin oturma odasında elleri, ayakları bağlanmış ve bıçaklanarak öldürülmüş halde buldu.

Kumru Arslanboğa'nın koltuk altı ve sırtında iki derin bıçak izinin bulunduğunu belirten emniyet yetkilileri, evde yaptıkları ilk incelemede herhangi bir hırsızlık olayına rastlanmadığını, öldürülen kadının para ve cep telefonunun çalınmadığını bildirdi.

Arslanboğa'nın komşusu Kemal Çakır, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, yaşlı kadının eşinin öldüğünü, iki çocuğunun da İzmir dışında yaşadığını belirtti.

Çakır, felç nedeniyle bir bacağını kullanamayan Kumru Arslanboğa'nın, komşularının yardımıyla hayatını sürdürdüğünü söyledi.

Komşuların polise, Arslanboğa'nın evinden 1,85 metre boylarında siyah ceketli bir erkeğin kaçarken görüldüğü yönünde bilgi verdiği belirtildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious