61'lik müzisyen 18'lik kız kaçırdı

61'lik müzisyen 18'lik kız kaçırdı.11288
  • Giriş : 13.07.2008 / 17:39:00

Müzik dünyasının efsane gruplarından Rolling Stones'un üyelerinden Ronnie Wood, bir barda garson olarak çalışan 18 yaşındaki Moskovalı Ekaterina Ivanova için 23 yıllık eşini terk etti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Hürriyet'in haberine göre; Wood'un 18 yaşındaki Ivanova ile üç ay önce, yönetmenliğin Martin Scorsese'nin üstlendiği Rolling Stones belgeseli Shine A Light'ın Londra galasında tanıştığı söyleniyor..

Ivanova'nın bir arkadaşı genç kızın Wood ile birlikte olduğunu Facebook'taki sayfasında da ilan ettiğini belirterek"Ekaterina herkese Ronnie'nin kendisi için eşini bırakacağını söylüyordu" dedi. 18 yaşındaki garsonun arkadaşı, Wood'un 23 yıllık eşi Jo'nun Ekaterina'ya kocasını elinden almaması için yalvardığını, ancak genç kızın "kocanı elinden almıyorum, o seni terk ediyor" diye cevap verdiğini de ileri sürdü.

Gazeteye göre, Ronnie Wood ve eşine yakın bir kaynak da eski tüfek müzisyenin uzun süre alkol tedavisi gördüğünü, ancak buna rağmen yine alkol almaya başladığını hatta günde iki şişe votka içtiğini iddia etti.

Ronnie Wood'un eşi Jo ise ünlü müzisyenle Ekatirena Ivanova'nın sevgili olmadıklarını söyleyip tüm bu iddiaları yalanladı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*