'62,5 milyon YTL bütçe ile hizmet veriyoruz'

  • Giriş : 06.05.2006 / 00:00:00

Afyonkarahisar İl Genel Meclisi Başkanı Muzaffer Ateş ve üyeler Demiryol- İş Sendikası Şube Başkanı Türk-İş il Temsilcisi Muharrem Uslu'yu ziyaret ederek fikir alış verişinde bulundu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Uslu, zaman zaman merkezdeki okulları gezdiklerini ifade ederek, buralarda da sağlık konularına önem verilmesi gerektiğini söyledi. Uslu, "Bu tür çalışmalarınızda sendika olarak arkanızdayız. Eğitime ve sağlığa vereceğiniz her türlü destekte biz sendikalar olarak her zaman yanınızdayız." dedi.

Sivil toplum örgütlerinin sosyal ve ekonomik konularda haklı açıklamalarının muhalefet olarak algılanmaması gerektiğini kaydeden Uslu, çoğu meselede tartışma ve eleştiriler sonucunda ortaya çıkan fikirler sonrasında doğruların tespit edilebildiğini söyledi.

İl Genel Meclisi Başkanı Muzaffer Ateş ise, sivil toplum örgütlerinin görevleriyle önemli bir misyonu üstlendiklerini ifade ederek, "Bunun için biz zaman zaman sivil toplum örgütlerini ziyaret ederek, sıkıntılarını dertlerini dinliyoruz. Daha sonra bunları mecliste gündeme getirerek çözüm yolları arıyoruz." diye konuştu.

İl Genel Meclisi olarak 850 bin nüfusa hizmet verdiklerine değinen Ateş, oluşturdukları 62,5 milyon YTL bütçe ile vatandaşlara hizmet vermeye çalıştıklarını söyledi. Ateş, köylerin alt yapı ve sosyal ihtiyaçlarının karşılanmasına yönelik projelerinde hayata geçirilmeye devam ettiğine değinerek, "Şehirde ne varsa, köyde de o olsun" anlayışında olduklarını kaydetti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious