7 aylık bebek trafik kurbanı oldu

7 aylık bebek trafik kurbanı oldu.12476
  • Giriş : 26.11.2008 / 12:27:00

Kağıthane'de önce bariyere ardından da refüje çarparak yan yatan TIR'daki 7 aylık bebek öldü, sürücü ile bebeğin anne ve babası da yaralandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Alınan bilgiye göre, Kemerburgaz istikametine giden bir lojistik firmasına ait Mehmet Yıldız (31) yönetimindeki 27 B 9340 plakalı pamuk yüklü TIR, TEM Otoyolu Okmeydanı mevkisindeki Kemerburgaz Sapağı'na girdikten kısa süre sonra virajı alamayarak yolun sağındaki bariyerlere vurdu. Yolun sağ tarafı uçurum olduğu için Yıldız'ın direksiyonu çevirmesi sonucu sola dönen TIR, ardından yol ortasındaki refüje çarparak yan yattı.

Kaza sonucu, TIR'daki 7 aylık Müslüm Mete olay yerinde hayatını kaybetti. Küçük Müslüm'ün aynı araçta olan ve ismi açıklanmayan annesi ile babası Süleyman Mete (28) ve TIR sürücüsü Yıldız da yaralı olarak Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.

Mete ailesinin, yaklaşık 2 hafta önce akrabalarını ziyaret etmek için oturdukları Gaziantep'ten İstanbul'a geldikleri ve aldığı pamuğu bu ile götüren Süleyman Mete'nin arkadaşı olan Mehmet Yıldız'ın kullandığı TIR'la geri dönmek istedikleri öğrenildi.

Kaza nedeniyle uzun süre trafiğe kapalı kalan karayolu, TIR'ın vinçle çekilmesinin ardından normale döndü.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*