7 film gösterime girdi

7 film gösterime girdi.9924
  • Giriş : 02.05.2008 / 17:52:00

Hafta boyunca sinemalarda izleyiciyle buluşacak filmler şöyle...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Sinemaseverleri bu hafta 7 yeni film bekliyor.

Kayıp filmin film gibi öyküsü

Çizgi romandan beyazperdeye uyarlanan “IRON MAN” sinemalarda. Yönetmenliğini Jon Favreau’nun üstlendiği filmde, Robert Downey Jr., Stan Lee, Shaun Toub ve Hilary Swank rol alıyor. Senaryosunu Stan Lee, Arthur Marcum, Matt Holloway ve Mark Fergu’nun kaleme aldığı “Iron Man”, çizgi roman tutkunlarıyla 1962 yılında tanıştı. Kısa sürede geniş kitlelerin severek okuduğu çizgi romana dönüşen “Iron Man”, Çin ordusu için silah yaratmak zorunda bırakılan milyoner sanayici Tony Stark’ın istemeden yaptığı bu çalışma sırasında kendisi için de gizlice zırh üretmesini, ancak Çin’den kaçıp ABD’ye geri döndüğünde tehlikeli bir komplonun varlığını keşfederek “demir adama” dönüşmesini konu alıyor.

İki ünlü oyuncu Kate Hudson ile Matthew McConaughey’nin başrolünü üstlendiği “ALTIN ŞANS-FOOLS GOLD” gösterime girdi. Andy Tennant’ın yönettiği filmde, Hudson ile McConaughey’ye Donald Sutherland ve Ewen Bremner eşlik ediyor. Film, Queens Dowry Hazinesi’ni takıntı haline getiren Ben “Finn” Finnegan’ın bu arayış sırasında yaşadıklarını konu alıyor.

Türk Sineması’nın usta yönetmeni Erden Kıral’ın imzasını taşıyan “BEREKETLİ TOPRAKLAR ÜZERİNDE” izleyiciyle buluştu. Orhan Kemal’in ölümsüz eserinden beyazperdeye uyarlanan filmde Tuncel Kurtiz, Nur Sürer, Erkan Yücel ve Yaman Okay başrolü paylaşıyor.

Paris Hilton’ın rol aldığı “Seksi ve Çılgın-Hottie and Nottie” “SEKSİ VE ÇILGIN - THE HOTTIE AND THE NOTTIE” , haftanın dördüncü yeni filmi. Aaron Blaise ile Robert Walker’ın yönettiği filmde, Joel Moore, Christine Lakin ve Adam Kulbersh diğer rollerde.

“ÖZEL TIM - TROPA DE ELITE - ELITE SQUAD” , “WAZ - WAZ THE MOVIE” ile “İKİYE BÖLÜNEN KIZ - LA FILLE COUPEE EN DEUX - THE GIRL CUT IN TWO” adlı yapımlar da bu hafta seyirciyle buluştu.

NTVMSNBC

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious