7 futbolcunun bileti kesildi

7 futbolcunun bileti kesildi.8954
  • Giriş : 08.11.2007 / 10:39:00

Beşiktaş yönetimi ve teknik heyeti tarihi hezimete rağmen görevde kalırken, ocakta 7 futbolcunun bileti kesilecek.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Beşiktaş'ta taraftarın büyük tepkisine rağmen yönetim şimdilik "devam" kararı aldı. Gözler başkan Yıldırım Demirören'in pazartesi günü yapacağı kritik basın toplantısına çevrilirken, siyah beyazlı takımın başkanı geniş çaplı bir operasyon için düğmeye bastı.

Maç sonrası sinirinden tansiyonu yükselen ve hastanelik olan Demirören'in ocak ayında 7 futbolcu ile yollarını ayıracağı öğrenildi. İbrahim Akın, Diatta, Mehmet Yozgatlı, Ricardinho, Gökhan Zan, Baki ve Higuain'in bileti kesildi. Bu futbolculara başka isimlerin de dahil olabileceği bildirildi.

HOLOSKO, ÜNAL VE TOPUZ

Kartal ara transferde de 3 flaş ismi kadrosuna katarak takıma yeni bir heyecan getirmek istiyor. Bu isimlerin de Holosko, Gökhan Ünal ve Mehmet Topuz olduğu iddia edildi. Zaten Holosko, Beşiktaş'a gelmek için gün sayarken diğer 2 futbolcu için de kesenin ağzı açılacak.

"SUÇ SENDE DEĞİL ERTUĞRUL"

Demirören, istifa etmek isteyen Ertuğrul Sağlam'a ise izin vermedi. Genç teknik adama başkan, "Problem sen değilsin. Görevinin başındasın. Bu pisliği yapanlar temizlemesini de bilecek. Futbolcular gereğini yapacak" dedi.

Fakat başkanın bir yandan da Daum için zemin yokladığı kulislerde konuşulmaya başladı. Öte yandan başkanın pazartesi günü yapacağı toplantıda kongreye gitme kararı da alabileceği iddia edildi.

FATİH DOĞAN

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious