72 yaşındaki adama tekmeli tokatlı darp

  • Giriş : 22.12.2006 / 00:00:00

Konya'da 72 yaşındaki bir vatandaşı tekme tokat dövdüler.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Konya'da 72 yaşındaki bir vatandaş, otelin otoparkında tuvalet ihtiyacını gideren bir kişiye; "Burası tuvalet değil, git ihtiyacını başka yerde gider" demesi üzerine, tuvalet ihtiyacını gideren şahıs ve arkadaşları tarafından tekme Tokat dövüldü.
Edinilen bilgiye Konya Otel'in sahibi Salim Çatal(72), akşam saatlerinde arkadaşını evine bırakmak için otelden çıktı. Otelin otoparkındaki arabasını almaya giden Çatal, o esnada bir şahısın otoparkta tuvalet ihtiyacını giderdiğini görmesi üzerine, " Burası tuvalet değil, git ihtiyacını başka yerde gider." dedi.

Çatal'ın bu uyarısına sinirlenen şahıs, yanında bulunan 6 arkadaşıyla beraber Çatal'ı dövmeye başladı. Yüksek tansiyon ve kalp krizi hastası olduğu öğrenilen Salim Çatal, yüzüne ve vücudunun çeşitli yerlerine aldığı sert darbelerin etkisiyle baygınlık geçirdi.

Kimliği belirsiz saldırgan şahıslar, yerde baygın halde yatan Çatal'ın öldüğünü zannederek olay yerinden kaçtı. Arkadaşı tarafından Numune Hastanesi Acil Servisi'ne getirilen Çatal'ın yapılan muayenesinde göğsünde ve yüzünde darp izine rastlandı.

Yaşadığı olayın etkisiyle ayakta durmakta zorlanan Çatal, "Arkadaşımı bırakmak için otoparktan arabamı almaya gittim. O esnada bir gencin idrarını yaptığını gördüm. Burda yapmaması için onu uyardığım için, "ne diyorsun lan sen' diyerek arkadaşlarıyla bana saldırdı. Tekme ve yumrukların arasında kaldım, ben bayıldıktan sonra beni bıraktılar." dedi.

Kendisine saldıran şahıslardan şikayetçi olan Çatal, polise ifadesini verdikten sonra arkadaşı tarafından evine götürüldü.

Polis, Salim Çatal'a saldıran şahısları yakalamak için çalışma başlattı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious