73'lük kıskanç nine kocasını yaktı!

73'lük kıskanç nine kocasını yaktı!.8412
  • Giriş : 25.01.2009 / 17:54:00

Rusya'da 73 yaşındaki kıskanç nine, 30 sene önce kendisini başka bir kadınla aldattığı için 80 yaşındaki kocasını diri diri yaktı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Rusya'nın Tula vilayetindeki bir köyde komşusuyla sohbet ederken kocasının kendisini 30 sene önce aynı köyden bir kadınla aldattığını öğrenen kıskanç ninenin, ilk önce kocasını sopa ile iyice dövdüğü, öfkesi dinmeyince de üzerine benzin dökerek ateşe verdiği bildirildi.

Komsomoletskoye Pravda gazetesinin haberine göre, ismi açıklanmayan kıskanç nine, bir komşusuyla sohbet ederken yoldan geçen bir köylü kadınla selamlaştı. Komşusunun "Kocan 30 yıl önce bu kadınla seni aldatıyordu.

Neden ona selam veriyorsun" demesi üzerine çılgına dönen yaşlı kadın, hemen eve girerek kocasına hesap sordu. 80 yaşındaki kocasının "Evet, yaptım. Ama aradan 30 sene geçti" demesi üzerine yaşlı çift önce sözlü olarak tartıştı. Daha sonra da öfkeli nine, eline geçirdiği sopayla eşini iyice dövdü. Aldığı darbelerden dolayı kocası bayılarak yere düştükten sonra da yaşlı kadın, benzin dökerek kocasını ateşe verdi.

Olayla ilgili olarak soruşturma başlatıldı. Yaşlı kadın, zaten kaçacak bir yeri olmadığı düşüncesiyle şimdilik ev hapsinde tutuluyor. Kıskanç ninenin, ruhi bir hastalığının bulunmadığının kanıtlanması durumunda cinayet suçundan hapse gireceği bildirildi. Bu arada kendisiyle görüşmek isteyen gazetecilere de kızan kıskanç nine, "Ne anlatayım. Bu devirde herkes birbirini aldatıyor. Benim kocam da beni aldatmış. Hak ettiği cezasını aldı" diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*