78'lik dede Erdoğan'a yalvardı

78'lik dede Erdoğan'a yalvardı.13588
  • Giriş : 17.10.2008 / 17:52:00

Erdoğan, AK Parti AR-GE Başkanlığı'nın Siyaset Akademisi çerçevesinde düzenlediği 'Yerel Yönetimler Programı'nın sertifika verme törenine katıldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Siyaset Akademisi'nin ''en genç kursiyeri'' diye anons edilen 78 yaşındaki Timurlenk Bozkurt da törende ilgi çeken isimler arasındaydı. Bastonuyla kürsüye gelen Van'lı kursiyer Timurlenk Bozkurt, duygusal bir konuşma yaparak, şiir okudu.

Bozkurt, Başbakan Erdoğan'a seslenerek, ''Türkiye güzel günlere, gerçek demokrasiye kavuşacak, milletimiz huzur ve refaha kavuşacak. Ben buna inanıyorum. 78 yaşına geldim. O güzel günleri sizlerle beraber görmeyi arzu ederdim ama görmeyebilirim. Türkiye elbette görecek. Sizden istirham ediyorum Sayın Başbakanım. Ben bu güzel günleri görmeden ölürsem mezarıma gelin ve bu güzel günleri bana haber verin. Ne olur yalvarıyorum'' diye konuştu.

Bozkurt'un konuşmasını dinleyen Başbakan Erdoğan ise AK Parti Sosyal İşler Başkanlığı'nın başlattığı bir çalışma doğrultusunda tüm şehirlerde 100 yaşın üzerindeki yaşlıları evlerinde ziyaret ettiklerini hatırlatarak, ''İnşallah seni de bulunduğun şehirde ziyaret ederiz. Allah uzun ömürler versin'' dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*