7'nci yabancıyı Selçuk ikaz etti

7'nci yabancıyı Selçuk ikaz etti.12186
  • Giriş : 05.12.2008 / 23:10:00
  • Güncelleme : 05.12.2008 / 23:22:54

Dinamo Kiev'i yenmeyi hedeflediklerini belirten Koç, Emre ve Deivid'in değişikliği sırasında 7. yabancıyı oyuna alma hatasını Selçuk'un uyarısının önlediğini söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Fenerbahçe Asbaşkanı Ali Koç Emre'nin attığı mükemmel golle karşılaşmayı kazanarak 3 puan aldıklarını belirtti. Sezona kötü başladıklarını, o noktadan buraya gelmenin başarı olduğunu anlatan Koç, şunları söyledi:

"Müthiş Futbol oynamıyoruz ama kazanmamızı sağlayacak oyunu oynuyoruz. İyi mücadele ediyoruz, iyi defans yapıyoruz. İki önemli maçımız daha var. Bunları da kazanmak istiyoruz. Dinamo Kiev karşılaşmasında da elimizden geleni yapıp, UEFA Kupası'nda devam etmeyi hedefliyoruz. Hocamızın dediği gibi çalışmaya devam edeceğiz.

Bu maçta verilmeyen bir golümüz olduğunu düşünüyorum, topun çizgiyi geçtiği hatta ağlara değdiği görüşündeyiz. Ama olabilir. Futbolun doğasında bu var. Hatalar olacaktır."

58. DAKİKADAKİ OYUNCU DEĞİŞİKLİKLERİ

Maçın 58. dakikasında Fenerbahçe'de Emre ve Deivid'in oyuna dahil olduğu, Vederson ve Josico'nun ise çıktığı sırada, Fenerbahçe'nin 7 yabancıyla sahada yer almasının Selçuk'un uyarısıyla son anda önlendiğini ve bu durumun Fenerbahçe'nin yıllar önce 1 yabancı oyuncu fazla oynattığı maçı akıllara getirdiğini belirten gazetecinin konuya ilişkin sorusuna karşılık Koç, "Selçuk gerekli uyarıyı yaptı. Burada 4. hakem ısrarla yabancı oyuncumuzu sahaya sokmak istedi. Ancak bu hatayı yapmadık" dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*