8 yaşındaki kıza cinsel tacizden tutuklandı

8 yaşındaki kıza cinsel tacizden tutuklandı.8774
  • Giriş : 10.03.2009 / 14:51:00

Tekirdağ'ın Çorlu İlçesi'nde, eşini terk edip kendisiyle birlikte yaşamaya başlayan Emine S.'nin 8 yaşındaki kızı H.S.'ye tacizde bulunmakla suçlanan 33 yaşındaki Osman Y., tutuklanarak cezaevine konuldu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

İddiaya göre, 32 yaşındaki Mehmet S., 2 ay önce evi terk eden eşi 30 yaşındaki Emine S.'nin, kızı H.'yi kendisine göstermediğini ve Osman Y. adlı kişinin evinde kaldığını belirterek savcılığa suç duyurusunda bulundu. Bunun üzerine savcının talimatıyla harekete geçen polis, Emine S., kızı H.S. ve Osman Y.'yi savcılığa götürdü.

Burada Emine S., 2 aydır birlikte yaşadığı Osman Y.'nin kendisini başka erkeklerle fuhuş yapmaya zorladığını, kendisinin evde olmadığı sırada da kızı H.S.'ye cinsel tacizde bulunduğunu iddia etti. Bu iddiaları H.S.'nin de doğrulaması üzerine savcı, Osman Y.'nin de bu suçlamalarla ilgili ifadesini aldı. İfadesinde suçlamaları kabul etmeyen Osman Y., sevk edildiği mahkeme tarafından 'çocuğa cinsel istismar', 'fuhuşa aracılık etmek ve yaptırmak' suçlamalarıyla tutuklanarak Çorlu Kapalı Cezaevi'ne gönderildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*