8.5 aylık hamile kadına tecavüz iddiası

8.5 aylık hamile kadına tecavüz iddiası.14582
  • Giriş : 04.03.2009 / 17:57:00

Isparta'nın Keçiborlu ilçesinde çobanlık yapan ve dağda eşiyle birlikte çadırda yaşayan 8.5 aylık hamile kadına tecavüz ettiği iddia edilen zanlı yakalandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Isparta'nın Keçiborlu İlçesi'nde 6 yaşındaki bir kız çocuğunun tecavüze uğrayıp öldürülmesinin yankıları bitmeden yeni bir tecavüz iddiası ile sarsıldı. Aynı ilçenin Saracık Köyü'nde 8,5 aylık hamile kadına tecavüz ettiği öne sürülen H.Ö. (36) gözaltına alındı. Zanlının sorgusu sürerken, şoka giren ve düşük tehlikesi geçiren H.Y. tedavi altına alındı.

TECAVÜZÜ KABUL ETMEDİ
Keçiborlu İlçesi Saracık Köyü'nde hayvancılık yapan O.Y. aynı köyde yaşan H.Ö. isimli kişinin 8.5 aylık eşi G.Y'ye (26) tecavüz ettiğini iddia ederek şikayetçi oldu. Jandarma, köyde yakaladığı H.Ö'yü gözaltına aldı. İşsiz olduğu öğrenilen H.Ö. suçlamaları kabul etmezken, olaydan sonra şoka giren ve düşük tehlikesi geçirdiği belirtilen G.Y'nin ifadesine başvuruldu.

ÖLÜMLE TEHDİT ETTİ
Köyün dışında çadırda yaşadıklarını belirten G.Y. ifadesinde "Eşim hayvanları otlatmaya gittiği sırada H.Ö. çadıra geldi. Hamile olduğumu gördüğü halde av tüfeğini doğrultup tehdit etti ve ellerimi arkadan bağlayarak bana tecavüz etti. Eşime söylersem beni ve öldüreceği tehdidinde bulunup gitti. Birkaç gün korkumdan sakladım. Önceki gün de başıma gelenleri anlattım" dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*