9 yaşındaki kıza tecavüzde bulundu

9 yaşındaki kıza tecavüzde bulundu.14582
  • Giriş : 04.03.2009 / 11:54:00

BURSA"da, kiracısının 9 yaşındaki kızı T.Ö"ye "cinsel istismar"da bulunmak suçundan yargılanan 57 yaşındaki Nihat Yolcu 13 yıl 4 ay ağır hapis cezasına çarptırıldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Merkez Yıldırım İlçesi Değirmenlikızık Mahallesi"nde 2007 yılının Aralık ayında meydana gelen olayda, evli ve 2 çocuk babası Nihat Yolcu, kiracısının kızı T.Ö."yü apartmanın merdiven boşluğunda zorla dudaklarından öpüp daha sonra götürdüğü evde cinsel organını okşamakla suçlandı. Kızın olayı ailesine anlatması üzerine yapılan şikayet sonucu gözaltına alınan Yolcu, çıkartıldığı nöbetçi mahkemece tutuklandı.

Hakkında Bursa 5'inci Ağır Ceza Mahkemesi"nde "Küçük yaştaki çocuğa cinsel istismarda bulunmak" ve "Küçük yaştaki kız çocuğunu alıkoymak" suçlarından dava açılan Nihat Yolcu"nun yargılanması tamamlandı.

Çıktığı son duruşmada kendisine yöneltilen suçlamayı kabul etmeyen Yolcu, “Yaklaşık 3 yıldır kiracım olan aile, sürekli kavga ediyordu. Ben evimden çıkmalarını isteyince de, bana böyle bir iftira attılar. Ben kız çocuğunu öpmedim, aksine onlara kol kanat gerdim. Hem sonra küçük yavruyu, sevmek için öpsem okşasam bunda ne var ki? Bana yöneltilen suçun, dinle imanla bağdaşan yeri yok” dedi.

Mahkeme heyeti suçunu sabit gördüğü Nihat Yolcu"yu toplam 15 yıl hapis cezasına çarptırdı. Sanığın duruşmadaki iyi halini dikkate alan mahkeme bu cezayı 13 yıl 4 ay"a indirdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*