9:30'da başlayan BJK Yönetim Kurulu toplantısı sona erdi

  • Giriş : 12.11.2007 / 16:41:00
  • Güncelleme : 12.11.2007 / 17:22:28

Önce Liverpool, ardından Sivas yenilgisi. İşte Demirören'in son kararı...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Sabah saat 9:30'da başlayan Beşiktaş Yönetim Kurulu toplantısı sona erdi.
Yapılan açıklamada yönetimin görevinin başında olduğu belirtildi.


Toplantının sonunda çıkan kararlar yapılan bir açıklamayla kamuoyuna duyuruldu. Beşiktaş yöneticileri "Bizler, Beşiktaş’ı yarı yolda bırakmayacağız. Çünkü Beşiktaş’ın en büyük organı, “YÜCE GENEL KURUL” Başkanlık ve Yönetim görevini bize vermiştir. Beşiktaş’ı yürekten seven bizler görevimizin başındayız." dedi.

Fenerbahçe maçından sonra, ‘İzleyen lig maçına PAF takımla çıkacağız’ açıklamasının uğradıkları haksızlıklara bir tepki ve isyan olduğunu belirten Beşiktaş yöneticileri, "Camianın önemli kesimlerinden gelen, konuyu sağduyu ile bir kez daha değerlendirmeleri talebi üzerine zararın yine Beşiktaş’a olacağı düşüncesiyle PAF takımı ile oynama kararımızı değiştirdiklerini" belirttiler.

TFF'DEN AYRICALIK DEĞİL, ADALET İSTEDİK

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanvekili’nin istifasının Beşiktaş'ın menfaatlerini korumak için istendiğini söyledikleri açıklama şöyle devam etti: "Biz Türkiye Futbol Federasyonu’ndan ayrıcalık değil, adalet istedik. Bize karşı yapılan ve rakiplerimizin avantajları göz önüne alındığında önemli puanlar kaybetmemize neden olan hakem hatalarının son bulmasını, hakemlerin maçlarımızı adil yönetmesini ve hiçbir takıma ayrıcalık tanınmamasını istedik."

"Hiç kimse bizlerin Beşiktaşlılığını sınayamaz." denilen açıklamada, "Yaşadığımız bariz ve neticeye tesir eden hakem hataları sonucu uğradığımız haksızlıklar ve Takımımız’ın aldığı sonuçlar herkesten çok bizleri üzmektedir." denildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious