A Milli Takım, son çalışmasını yaptı

  • Giriş : 27.03.2007 / 00:00:00

Türkiye A Milli Takımı, yarın Norveç ile oynayacağı maçın son çalışmasını maçın oynanacağı Commerzbank Arena'da yaparak maç saatini beklemeye başladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

24 Mart Cumartesi günü Atina'da oynadığı ve 4 - 1 kazandığı maçın moraliyle Norveç maçına hazırlanan Ay - yıldızlı ekipte son çalışmaya tüm oyuncular katıldı.

Pazar günü öğleden sonra geldiği Frankfurt'ta çalışmalarını sürdüren Ay - yıldızlı ekip yarın TSİ 21.00'de başlayacak ve Atv'den naklen yayınlanacak maç için yaptığı son çalışmayı Futbol Federasyonu Başkanı Haluk Ulusoy, Başkan vekili Affan Keçeci ile Norveç ve Türk basın mensupları izledi.

Antrenman başlamadan önce stada gelen Federasyon Başkanı Ulusoy, oyuncularla tek tek konuşarak Yunanistan maçı için birkez daha tebrik etti ve Norveç maçı için de başarılar dileyerek oyunculara moral verdi.

Teknik ekip ve futbolcular oldukça neşeli görünürken, 15 dakikası basına açık olan antrenmanın kalan bölümünde A Milli Takım Teknik Direktörü Fatih Terim'in Norveç maçının taktiğini çalıştırdığı belirtildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious