A Milli Takımın Avusturya ilk 11'i

A Milli Takımın Avusturya ilk 11'i.15324
  • Giriş : 19.11.2008 / 20:30:00
  • Güncelleme : 19.11.2008 / 21:41:47

Milli Takım son çalışmasını yaptı ve Avusturya maçını beklemeye başladı. Fatih Terim'in açıkladığı ilk onbir arasında Mehmet Yıldız da var.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Bu arada Avusturya Futbol Federasyonu, (A) Milli Takıma bir jestte bulunarak, 2008 Avrupa Şampiyonası sırasında Türkiye'nin Hırvatistan'ı yendiği maçta kullandığı soyunma odasıyla yedek kulübesini tahsis etti.

Basın toplantısında Avusturyalı yetkililere gösterdikleri dostluk için teşekkür eden Terim, Ernst Happel Stadı'na tam 5 ay sonra tekrar adım attığında eski anıların canlandığını ve özellikle Hırvatistan maçını tekrar anımsayarak duygulandığı söyledi.

Terim, bir soru üzerine Avusturya karşısında sahaya çıkacak ilk 11'i ise

Volkan, Gökhan Gönül, Gökhan Zan, Eren, Hakan Balta, Aurelio, Kazım, Sabri, Ayhan, Tuncay ve Mehmet Yıldız olarak açıkladı.

-AVUSTURYA'NIN ANTRENMANI-

Bu arada Avusturya Milli Takımı da bu akşam (A) Milli Takım'dan 1 saat önce Ernst Happel Stadı'nda bir antrenman gerçekleştirdi.

Avusturya Devlet Televizyonu, teknik direktör Karl Bruckner'e dayanarak verdiği haberde, Avusturya Milli Takımı'nın Türkiye karşısında sahaya çıkacak ilk 11'ini şu şekilde duyurdu:

Gspurning, Garics, Scharner, Ibertsberger, Stranzl, Hölzl, Leitgeb, Saumel, Stankovic, Ivanschitz, Okotie.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*