A Millilere Erivan'da yoğun ilgi

A Millilere Erivan'da yoğun ilgi.14274
  • Giriş : 05.09.2008 / 15:40:00

Ermenistan ile yarın yapacağı Dünya Kupası Avrupa elemeleri grup ilk maçı için başkent Erivan'a giden A Milliler hava alanında yoğun önlemlerle karşılandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

(A) Milli Futbol Takımı, Ermenistan ile yarın yapacağı Dünya Kupası Avrupa elemeleri grup ilk maçı için başkent Erivan'a geldi.

Milli takım kafilesiyle birlikte Erivan'a gelen Futbol Federasyonu Başkanı Mahmut Özgener, yaptığı açıklamada, ''Ermenistan ile zorlu maçlar olacak, ama biz 2 maçtan 6 puan çıkartmak istiyoruz'' dedi.

Özgener, Ermenistan'da iyi karşılandıklarını belirterek, çok zorlu bir maç oynayacaklarını, ancak grup maçlarına iyi bir başlangıç yapmak istediklerini söyledi.

Mahmut Özgener bir soru üzerine, politik olaylarla sporu birbirine karıştırmamak gerektiğini, kendilerinin sportif amaçlı burada bulunduklarını kaydetti.

Bu arada, Milli Takım kafilesi havalimanında kalabalık bir medya grubu tarafından karşılanırken, alanda yoğun güvenlik önlemi alındığı gözlendi.

A Milliler, havalimanı çıkışında kendilerine tahsis edilen otobüse binerek Erivan'ın biraz dışında yer alan Golden Palace Oteli'ne hareket etti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*