" />

Abd nükleer füze kodları - 1962 ile 1977 arasında ABD'de nükleer füzelerin ateşlenmesi için belirlenen ve kolay hatırlanması için 15 yıl değişmeyen şifre neydi?

Abd nükleer füze kodları - 1962 ile 1977 arasında ABD'de nükleer füzelerin ateşlenmesi için belirlenen ve kolay hatırlanması için 15 yıl değişmeyen şifre neydi?.16561
  • Giriş : 27.12.2013 / 00:20:00
  • Güncelleme : 29.12.2013 / 07:52:43

Türkiye'nin sevilen yarışma programı 25 Eylül Çarşamba gecesinde de yarışmacılarına para kazandırmaya devam ediyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


Kenan Işık tarafından sorulan bu sorunun yanıtı nükleer futbol.

Haber Aktüel'den ayrılmayın!

Bu arada Türkiye'nin bugün en önemli gündemlerinden birisi Galatasaray - TFF ve Fatih Terim arasındaki durumdu. Galatasaray'da Başkan Ünal Aysal ile ters düşen ve yönetim kurulu kararıyla görevine son verilen Fatih Terim'den sonra Başkan Aysal'ın, önümüzdeki sezon Felipe Melo'yu da göndermeyi düşündüğü öne sürüldü.

Son iki sezonun Süper Lig şampiyonu ve Süper Kupa sahibi Galatasaray'ın teknik direktörü Fatih Terim'e telefonlarını açmadığı gerekçesiyle tepki gösteren Başkan Aysal'ın Melo'yu da twitleri nedeniyle göndermeye düşündüğü ileri sürüldü. Maraton.com'da yer alan habere göre, telefon olayı yüzünden Fatih Terim ile ipleri koparan Ünal Aysal'ın, Melo'nun geçen sezon attığı 'Başkan çocuk gibi davranıyor' tweet'lerini unutmadığı ve önümüzdeki sezon Brezilyalı futbolcuyla yollarını ayıracağı öğrenildi.

Bilindiği gibi Başkan Ünal Aysal, geçtiğimiz 2 sezon kiralık olarak forma giyen Melo'yu sezon başında veto etmişti. Bir diğer Brezilyalı Wellington ile anlaşma noktasına gelen Aysal, Terim'in Melo ısrarı karşısında vazgeçmişti.

MELO'DAN TERİM'E 4. YILDIZ SÖZÜ

Bu arada Melo bugün Fatih Terim ile ilgili Instagram'dan bir fotoğraf paylaştı. Melo, Terim ile ikisinin olduğu kare için; "Bu satırları sevgili hocam Sayın Fatih Terim'e beraber geçirdiğimiz 2 inanılmaz seneden dolayı teşekkür etmek için yazıyorum." diyerek şu ifadeleri kullandı:

"Kendisi Galatasaray'ın kapılarını bana açtı ve hep benim yanımda oldu. Hasan Şaş ve Ümit Davala'yla beraber bizim takım olarak büyümemizi sağladı ve engin futbol bilgisinden çok şeyler öğrendik. Anılar, kazanılan şampiyonluklar, süper kupalar, Şampiyonlar Ligi'ndeki geçen seneki başarımız aklımdan hiç çıkmayacak. Şunu belirtmek isterimki şanlı formamıza 4. yıldızı takmak için Sayın Fatih Terim için de mücadele edeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Size her zaman minnettarım hocam."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*