ABD'de korkunç cinayet

  • Giriş : 19.06.2008 / 00:46:00
  • Güncelleme : 19.06.2008 / 00:18:08

ABD'nin Minneapolis kentinde 2 genç, bir anne ve 10 yaşındaki oğlunu en az 100 yerinden bıçaklayarak feci şekilde öldürdü.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Yetişkin statüsünde mahkemeye çıkartılan ve birinci dereceden cinayetle yargılanan 17 yaşındaki Stafon Edward Thompson ve 16 yaşındaki Brian Lee Flowers, Katricia Daniels (36) ve oğlu Robert Shepard'ı öldürmekten suçlu bulundu. Thompson ve Flowers, şartlı tahliye ihtimali olmadan ömür boyu hapis cezası alabilecek.

Dava dilekçesine göre cinayetten birbirlerini sorumlu tutan iki gencin, Katricia Daniels'ı, Chicago'da yaşayan 15 yaşındaki oğlu aracılığı ile tanıdıkları iddia edildi. Cinayetin soygun amaçlı işlendiği izlenimi olmasına rağmen Hennepin İlçesi avukatı Mike Freeman, olaydaki aşırı şiddete dikkat çekti ve alınan tek şeyin Daniels'ın cep telefonu olduğunu kaydetti.

Freeman, ''Bu cinayetin neden işlendiğini bilmiyoruz, belki de asla bilemeyeceğiz. Bu suçtaki şiddet düzeyini anlamak ve hayal etmek çok zor'' dedi. Mike Freeman, 11 Haziran'da eve gelen gençleri Katricia Daniels'ın içeri aldığının sanıldığını ifade etti.

Cinayetten sonra cesetleri Daniels'ın erkek arkadaşı Joseph Williams'ın bulduğu, evde bulunan Williams'ın 1 yaşındaki kızının da üzeri kanlı olmasına karşılık yaralı olmadığı belirtildi.

Polisin, evde, cinayette kullanıldığı sanılan iki bıçak ve golf sopası, ayrıca çöplükte bir bıçak bulduğu bildirildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious