ABD'de noel baba kılığında dehşet

ABD'de noel baba kılığında dehşet.10975
  • Giriş : 25.12.2008 / 22:15:00

ABD, Los Angeles'ta bir evde kutlanan Noel partisinde, Noel Baba giysili bir şahısın tabancayla ateş açtıktan sonra evi ateşe vermesi faciaya yol açtı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

ABD'nin Kaliforniya eyaletinde bulunan Los Angeles'ta bir evde kutlanan Noel partisinde, Noel Baba giysili bir şahsın tabancasıyla ateş açtıktan sonra evi ateşe vermesi sonucu 3 kişi hayatını kaybetti, 3 kişi yaralandı.

Olay, Los Angeles'ta bir banliyödeki evde Noel kutlamaları sırasında yaşandı. Alınan bilgiye göre, Noel Baba giysili Bruce Jeffery Pardo (45) adlı kişi, bilinmeyen bir sebeple söz konusu evde silahıyla ateş açtı ve ardından evi ateşe verdi. Olayda 3 kişi hayatını kaybetti, 3 kişi yaralandı. Zanlı Bruce Jeffery Pardo'nun partiye katılan bir kadınla ilgili problem yaşadığı ve bu yüzden cinnet geçirdiği iddia edildi.

Polisin yaptığı açıklamada, silah sesleri üzerine kendilerine ihbar geldiği, eve ulaştıklarında yangının devam ettiği ve yangın söndürüldükten sonra harabeye dönen evde 3 cesede ulaşıldığı belirtildi.

Hayatını kaybedenlerin kimliklerinin henüz belirlenemediği ifade edilirken, zanlının olaydan sonra kayıplara karıştığı açıklandı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*