ABD'li kocanın dırdır cinneti

  • Giriş : 02.05.2007 / 00:00:00

Eşinin dırdırından bıkan adam “Pencereye yaklaş sürprizim var” dedi. Sonra aracıyla pencereye daldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

ABD’nin Indiana eyaletinde yaşayan 51 yaşındaki David Monroe, 17 yıllık evliliğini dün çok ilginç bir şekilde bitirmeye çalıştı. Monroe, beraber bir kıza sahip olduğu karısının son aylarda her şeyden şikayet edip bunaldığını belirterek eşini öldürmek için çok sinsi bir plan yaptı. Amerikalı adam, sabah saatlerinde evden ayrıldıktan sonra eşi Carolyn’i cep telefonunda aradı. 47 yaşındaki kadına bir “süprizi olduğunu” cam kenarına yakın bir yere oturursa göreceğini söyledi.

Ve birkaç dakika sonra 4x4 aracıyla camın olduğu yerden eve girdi. Hatta karısının öldüğünden emin olmak için iki kez tekrarladı. Ancak eşi Carolyn, aylardır kavga ettiği kocasının sözlerinden kuşkulandığı için dediğini dinlememiş, içeride işlerini yapıyordu. Aracın evden içeri girdiğini duyunca da hemen arka kapıdan kaçtı. Carolyn’in ilk işi boşanma davası açmak oldu.

Cinayetle yargılanacak
David Monroe, olayın ardından polise teslim oldu. İlk sorgusunda, “Hayat çekilmez hale gelmişti. Ölmesini istiyordum. Hapse girmek umrumda bile değildi” dedi. Amerikalı’nın cinayete teşebbüsle yargılanacağı açıklandı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious