ABD'nin konuştuğu kehanet

ABD'nin konuştuğu kehanet.18120
  • Giriş : 16.12.2008 / 18:27:00
  • Güncelleme : 16.12.2008 / 18:26:01

ABD başkanı seçilen Barack Obama’nın yemin etmeden önce öldürüleceğini ve ardından da Rusya’nın nükleer saldırısıyla ’kıyametin kopacağını’ iddia etti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Amerika bugünlerde bir kehanete kilitlenmiş durumda. Bu tür şeylere inanmayanların bile içine kurt düştü. "Ya doğru çıkarsa?" tartışması sürüp gidiyor. Kendisini 'Peygamber' ilan eden ünlü Amerikalı Mormon káhin Leland Freeborn, ABD başkanı seçilen Barack Obama'nın yemin etmeden önce öldürüleceğini ve ardından da Rusya'nın nükleer saldırısıyla 'kıyametin kopacağını' iddia etti.

Ünlü Amerikalı Mormon káhin Leland Freeborn, ABD başkanı seçilen Barack Obama'nın yemin etmeden önce öldürüleceğini ve ardından da Rusya'nın nükleer saldırısıyla 'kıyametin kopacağını' iddia etti.

ABD'de kehanetleriyle ünlü ve "Parowan Peygamberi" olarak tanınan Leland Freeborn, 44. Başkan seçilen Barack Obama'nın yemin etmeden önce ya öldürüleceğini ya da yaralanacağını ve ardından da hem isyanların çıkacağını hem de Rusya'nın nükleer saldırıda bulunacağını iddia etti.

Kehanetlerde bulunmayı bir kariyer haline getiren Leland Freeborn, müritlerine, "Bu Noel'de tam bir kıyamete hazır olun" çağrısında bulundu. Freeborn, daha önce de Obama'nın başkanlık koltuğuna oturamayacağını öne sürmüştü. "Los Angeles Times" gazetesinin haberine göre, Freeborn, Barack Obama'nın yeminden önce ya öldürüleceğini ya da yaralanacağını savundu. Buna göre, Obama'ya yönelik saldırıdan sonra isyanlar çıkacak.

Kehanetlerini sürdüren Leland Freeborn, Rusya'nın bu durumdan yararlanmaya çalışacağını ve ABD'ye nükleer saldırıda bulunacağını iddia etti. Bu kıyamet saldırı ise 100 milyon Amerikalı'nın ölümüne yol açacak.

"Parowan Peygamberi" Rusya ABD'ye nükleer bomba yağdırırken kendisinin Wal-Mart'ta alışverişte olacağını da söyledi.

Freeborn, bu kehanetlerini sürekli yayıyor.

Papa rahatlattı: Kıyamet yakın değil

KATOLİK dünyasının ruhani lideri Papa 16. Benedikt Noel arifesinde ki Pazar ayininde Dünyanın sonunun yakın bir gelecekte olmadığını öne sürdü. Tanrının ne zaman ebedi kıyameti getireceğini kimsenin bilemeyeceğini söyleyen Papa bunun için hep tetikte olmaya ve beklemeye gerek bulunmadığını, en doğru hareketin Tanrıya sevgi ile yakınlaşmak olduğunu söyledi. Hoşgörü, insan sevgisi ve inançla dünyanın sonunun geleceğini düşünmekten arınmanın gerektiğini de belirten Papa 16. Benedikt Katoliklerin sık sık ve özellikle kutsal Noel'de kiliseye gidip dua etmelerini önerdi.

Hürriyet

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*