Abdülhey öldü mü ölümü? - Kurtlar Vadisi son bölüm - Kurtlar Vadisi Pusu fragman izle

Abdülhey öldü mü ölümü? - Kurtlar Vadisi son bölüm - Kurtlar Vadisi Pusu fragman izle.8376
17.01.2014 / 07:35:19

Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin dün geceki bölümünde Abdülhey sahnesi izleyicileri korkuttu. Peki Abdülhey öldümü?

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


Kurtlar Vadisi Pusu'da Abdulhey şoku! İntikam ile ihanet arasında kalan Cahit, Abdulhey'i pusuya düşürür. İşte Kurtlar Vadisi Pusu'da Polat Alemdar'a bir kez daha acı yaşatacak olan o gelişme;

Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Kurtlar Vadisi Pusu'nun bu hafta ekrana gelecek bölümünde Abdulhey pusuya düşüyor. Tapınakçıların saldırısına uğrayan Abdulhey'in ölüp ölmediği ise Perşembe günü belli olacak.

POLAT ALEMDAR ŞOK YAŞIYOR 

Kurtlar Vadisi Pusu'da Cihat, tapınakçılarında istediğiyle zorunlu da olsa bir oyuna girer. Abdulhey ile buluşma planlayan Cahit'e büyük bir sürpriz yapılacaktır. Tapınakçılarla birlikte Abdulhey'i gidecek olan Cahit, bir zamanlar birlikte ölüme meydan okuyacakları arkadaşına pusu kuracaktır.
NECATİ ŞAŞMAZ KİMDİR?

Abdulkadir Şaşmaz'ın oğludur. Tam adı Muhammed Necati Şaşmaz'dır. 15 Aralık 1971 yılında Elazığ`da doğdu. Asıl mesleği turizmcilik olan Şaşmaz, eğitimini Kanada'da tamamladı. ABD`de 6 sene kalan Şaşmaz, 2001 yılında bir süreliğine ailesini ziyarete geldiği sırada geri dönüş uçak biletini 11 Eylül 2001 tarihine aldı. Amerika`da yaşanan saldırılar sebebiyle uçağı Amerika'ya varamadan geri dönen Şaşmaz, sonradan ailesinin çekinceleri ve ısrarı üzerine Amerika'ya dönmekten vazgeçti.

Hayatına Türkiye'de devam etme kararı alan Necati Şaşmaz, Ankara'da sigorta acentesi açtı. Çok geçmeden İstanbul`da Osman Sınav`la bir iş görüşmesine oturdu. Kendisine bir yapımın senaryo ekibinde yer alması teklifi geleceğini beklentisi ile görüşmeye gitti. Osman Sınav'ın "Bir dizi düşünüyoruz, seni de başrolde düşünüyorum" sözlerine, düşünmek istediğini söyleyen Şaşmaz, bir ay sonra teklifi kabul etti.

Hayatını tamamen değiştirdiğini söylediği Kurtlar Vadisi projesine böyle başlayan Necati Şaşmaz, özel hayatının kalmadığını, "Beni sadece Ankara`da ismimle çağırıyorlar, İstanbul`da herkes Polat diyor" sözleri ile dile getirdi.

Amerika'da kaldığı dönemde yeşil kart sahibi olan Şaşmaz, bedelli askerlikten yararlanarak, askerliğini 28 gün yaptı. Raci Şaşmaz (Kurtlar Vadisi dizisinin senaristi) ve Zübeyr Şaşmaz adında iki kardeşi vardır.

Necati Şaşmaz'ın, içerisinde ilâhi aşkı anlatan şiirlerinin yer aldığı bir şiir kitabı bulunmaktadır. Ankara'da bulunduğu gençlik yıllarında başından bir aşk hikayesi geçen Şaşmaz, yaşadığı duyguları şiire aktardı. Bu dönemde içerisinde bulunduğu tasavvuf kültürünün de etkisiyle ilâhi aşkı şiirlerine yansıtan Şaşmaz, şiirlerini ise "Akş" ismini verdiği bir kitapta topladı.

Şaşmaz'ın kaleme aldığı aşk yüklü şiirlerden birkaçı, Muhammed Necati Şaşmaz ismiyle internette de yayınlandı ve şiirlerin Şaşmaz tarafından Ankara'da bir matbaada bastırıldığı öğrenildi. Ancak ünlü oyuncu, 20'li yaşlarda kaleme aldığı ve edebi yönden de küçümsenmeyecek değerdeki bu şiirlerini ortaya çıkarmadı.

Kitapta 'Aşkın nöbeti', 'Sen ve Diken', 'Balıkların Kokusu', 'Sesin' adlı şiirler yer almaktadır.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*