Abdullah Avcı: Keyif veriyoruz

Abdullah Avcı: Keyif veriyoruz.13432
  • Giriş : 28.09.2008 / 00:01:00
  • Güncelleme : 28.09.2008 / 00:07:11

İstanbul B.B. Teknik Direktörü Abdullah Avcı, Beşiktaş maçı sonrası şunları söyledi...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Teknik Direktörü Abdullah Avcı, Beşiktaş karşısında pozitif Futbol oynadıklarını söyledi. Avcı, takımının siyah-beyazlı ekip karşısında fazla pozisyona girerek belki de galibiyeti kaçırdığını belirterek, ''Oynanan oyunu lige dönüş olarak değerlendiriyorum'' dedi.

Ligin geride kalan 4 haftasında geçen sezonki pozitif futbolu sahaya yansıtamadıklarını ifade eden Avcı, ''Geride kalan haftalarda sıkıntı yaşayan takımımız, Beşiktaş karşısında fazla pozisyona girerek belki de galibiyeti kaçırmıştır. Pozitif Futbol oynadığımız da keyif veriyoruz. Oyuncularımı tebrik ediyorum'' diye konuştu.

Avcı, Nobre'nin attığı, ancak hakem tarafından sayılmayan gol konusunda ise, ''Oyun içinde farkedemedik. Televizyonda izlediğimde 'Hakem kararıdır verir de vermeyebilir de' diye değerlendiriyorum. Saygı duymak lazım'' dedi.

Avcı, sakatlanan kaleci Mehmet Ali'nin ise hiçbir şey hatırlamadığını ve hastaneye gittiğini kaydetti. İstanbul Büyükşehir Belediyesi futbolcusu Ekrem Ekşioğlu ise Nobre'nin attığı, ancak hakem tarafından sayılmayan gol konusundaki soruyu, ''Pozisyona yakındım. Bence goldü ama hakemin kararı. Saygı duyuyoruz. Tekrarını izleyemedim, tahminimce goldü'' dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*