Abdullah Avcı'nın gözü Milli Takım'da

Abdullah Avcı'nın gözü Milli Takım'da.11082
  • Giriş : 05.06.2009 / 17:40:00

İstanbul B. Belediyespor Teknik Direktörü Abdullah Avcı, doğru zaman ve uygun koşullarda gelen teklifleri değerlendireceğini ifade ederek, ''(A) Milli Takım hedefim var'' dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri


Avcı'nın Radyospor'daki ''Haber Özel'' programında yaptığı açıklamalar, ''www.radyospor.com'' internet sitesinde de yayınlandı.

Kulübüyle 1 yıllık sözleşme yenileyen Avcı, bu sezon için iki büyük takımdan ciddi teklif aldığını, ancak doğru zamanı beklediğini kaydederek, ''İki senedir büyük kulüplerden teklifler alıyorum. Ancak, kulübümle istikrardan yana bir anlayış geliştirdik. Doğru zaman ve uygun koşullarda gelen teklifleri değerlendireceğiz. Başkanımız Göksel Gümüşdağ'ın da bana bu konuda sözü var. (A) Milli Takım hedefim var'' şeklinde ifadeler kullandı.

Futbolcuları İbrahim Akın için Fenerbahçe'den bir teklif almadıklarını bildiren Avcı, ''Teklif gelirse oyuncu ve kulübümüzün menfaatleri doğrultusunda değerlendiririz'' dedi.

Turkcell Süper Lig'deki ikinci sezonlarında beklentilerinin altında kaldıklarını anlatan Abdullah Avcı, özetle şunları kaydetti:

''İki senedir devam eden bir Süper Lig mücadelesi var. Bizim gibi baskının olmadığı takımlarda, rahat ortamlarda zaman zaman konsantrasyon sorunu yaşanabilir. Biz de konsantrasyon sorunu yaşadık. Sakatlık ve cezalı futbolcularımızın çokluğu bizi zorladı. Antrenman sahamızı yeni yaptırmış olduğumuz için zaman zaman başka yerlerde antrenman yaptık, en önemlisi takım ruhunu kaybettiğimiz zamanlar oldu ama bütün bunlara rağmen 4 hafta üst üste kazanarak bu sezon Süper Lig'in gündemini değiştiren, ligin altını üstüne getiren bir karşılaşma oynadık. Toplum olarak çok baskı yaratan bir ortam oluşturduk. Bu ortamda genç teknik adamları göreve getirmek yöneticiler için zor oluyor, dolayısıyla uzun vadeli başarılar elde edemiyoruz. Özellikle büyük takımlara ve milli takımlara giden genç teknik adamlarımız, maalesef üzülerek döndüler. Ben de bu anlamda biraz ağır davranıyorum, joker hakkımı doğru kullanmak istiyorum. Doğru zaman gelince büyük takımlarda tabii ki çalışmak isterim.''

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*