Abdullah Gül, oruçlu olduğunu unuttu ve bakın ne yaptı?

Abdullah Gül, oruçlu olduğunu unuttu ve bakın ne yaptı? .8945
  • Giriş : 13.09.2007 / 13:46:00
  • Güncelleme : 16.08.2008 / 00:43:39

Doğu ve Güneydoğu gezisini süren Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün bugünkü durağı Siirt'ti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Siirt Valiliği'nde sivil toplum kuruluşları temsilcileri ile bir araya geldi. Görüşmeler sırasında oruç kazası yaşandı.

Görüşmeye, Siirt Valisi Hüseyin Avni Mutlu, Belediye Başkanı Mervan Gül, AK Parti Siirt milletvekilleri Afif Demirkıran ve Yılmaz Helvacıoğlu, Siirt Ticaret ve Sanayi Odası, Siirt, Baykan, Kurtalan ve Pervari Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği, Ziraat Odası, Eczacılar Odası, Mühendis ve Mimarlar Derneği, Ziraat Mühendisleri Odası, Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Muharip Gaziler Derneği, Eğitim Kültür Bilim Dayanışma Derneği, Sanayici ve İş Adamları Derneği, Genç İş Adamları Derneği, TEMA Vakfı, Baro, Atatürkçü Düşünce Derneği ile Şehit Dul ve Yetimlere Yardım Derneği temsilcileri katıldı.

Basın mensuplarının görüntü aldığı sırada Siirt Belediye Başkanı Mervan Gül, Cumhurbaşkanı Gül'e Türk Bayrağı şeklinde dokunmuş bir kilim ve battaniye, ay yıldızlı kırmızı-beyaz bir kravat ve nazar boncuğunun üzerinde yer aldığı bir plaket sundu.

Öte yandan, Cumhurbaşkanı Gül'ün sivil toplum kuruluşlarını kabulünde su içtiği görüldü. Daha sonra oruçlu olduğunu hatırlayan Gül, "Neden hatırlatmadınız. Niyetliydim" dedi.

Gül, Türkiye Macaristan maçını yorumladı

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, A Milli Futbol Takımının 13. Avrupa Futbol Şampiyonası Eleme Grubu'nda Macaristan'ı 3-0 yenmesini değerlendirirken, ''Hep böyle olmalarını istiyoruz'' dedi.

Gül, Siirt Valiliği'nden ayrılırken gazetecilerin sorusu üzerine, dün akşam maçı izlediğini söyledi. Cumhurbaşkanı Gül, ''Hep böyle olmalarını istiyoruz'' dedi.

Bu arada, Gül valilikten ayrılırken de vatandaşlar kendisine sevgi gösterilerinde bulundu. Gül, vatandaşları selamlayarak, içlerinde bulunan bazı çocukları sevip hatırlarını sordu.

HABER ETİKETLERİ

iftar saatleri sahur saatleri imsak imsakiye istanbul imsak ankara imsak izmir imsak adana imsak

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious