Abdullah Gül onur konuğu olacak!

Abdullah Gül onur konuğu olacak!.11279
  • Giriş : 23.02.2009 / 17:33:00

Türkiye’den TÜSİAD ve TİSK'in üyesi bulunduğu, Avrupa özel sektörünün temsil kuruluşu Business Europe tarafından Mart ayında düzenlenecek "7. İş Dünyası Zirvesi"ne Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, onur konuşmacısı olarak katılacak.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

ABHaber'e göre, 26-27 Mart günlerinde Brüksel'de gerçekleşecek olan bu yılki zirvede, TÜSİAD ve TİSK'in girişimleri sonucunda Türkiye boyutu ön plana çıkacak. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün onur konuşmacısı olarak yer alacağı zirvenin diğer konuşmacıların arasında AB Komisyonu Başkanı Jose Manuel Barroso ve 12 AB Komisyonu Üyesi ile AB Dönem Başkanı ve Çek Cumhuriyeti Başbakanı Mirek Topolanek da yer alacak.

Çok sayıda Avrupalı bakan, uluslararası şirket CEO'su ve uzman bulunacağı zirvenin farklı panellerinde TÜSİAD eski başkanı ve Map AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Erkut Yücaoğlu ve Yapı Kredi Bankası CEO'su Tayfun Beyazıt da söz alacak.

Ayrıca zirve dahilinde Turkcell evsahipliğinde bir öğlen yemeği çerçevesinde AB Komisyonu Üyesi Olli Rehn, Devlet Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, Turkcell CEO'su Süreyya Ciliv, TİSK Başkanı Tuğrul Kutadgobilik ve TÜSİAD Uluslararası Koordinatörü Bahadır Kaleağası'nın konuşmacı olacakları bir panel de düzenlenecek.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*